Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik pun. It szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pun. It szeretitek jobban a kettő közül?

Figyelt kérdés

Melyik pun.it szeretitek jobban, a baba p... vagy a cicanyelves p.....?


indokoljátok meg miért :)


28 L


2018. szept. 11. 16:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
na ilyet! :D aki nem tudná hogy milyen a cicanyelves az nézzen utána a neten :D
2018. szept. 11. 16:32
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha a cicanyelves olyan amire gondolok akkor az de nem jelent semmit amúgy mert mindegy csak csupi legyen !
2018. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

9 es válasz adó! elképzelés jó, de mi van akkor ha babám van és azért irom ki a kérdést mert gátlásos vagyok mert hogy kislány, baba puncim van??

Amúgy meg, volt már jó néhány pasi az életemben akik mind szerették.

Ezt a kérdést nem azért tettem fel mert úgy van ahogy irtad, hanem mert érdekelt más pasik véleménye is!

2018. szept. 11. 16:38
 14/22 anonim ***** válasza:
Baba :)
2018. szept. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"De mi van ha nem, ellhohadt holland áhllat.":D

De nem tagadtad le?D

Tudjuk mind a ketten, hogy mi az igazság ;)

Itt is zömmel ezzel fogsz találkozni, hogy mind a kettőt szeretik. Én őszintén megmondom, hogy van olyan punci ami kifejezetten nem tetszik. A salátán belül vannak olyanok, de azt nem lehet mondani, hogy én alapvetően ne szeretném azt is. De a babapuncit azért egy kicsivel jobban szeretem. Az indoklás pedig, hogy letisztultabb. Másban is szeretem a letisztultabb formákat. Ennyi az indoklás. De hogy ténylegesen valakit komolyan befolyásoljon a másik nemi szerve, olyan kevés van férfiban. Ez olyan dolog kb, hogy én szeretem a sört. Van olyan sör amit jobban szeretek, de szívesen megiszom a többit is. De a sörből is akad olyan, ami azért nagyon rossz.

2018. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15 -ös. én értem hogy mit mondasz, azt azért elmondom mielőtt félre értenéd, nem azért tettem fel a kérdést mert gátlásos vagyok vagy bármit is szégyelnék, mert nem!

mert irtál már ilyet. Nincs bajom magammal akármi van!:)

2018. szept. 11. 16:54
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik mind a kettő. Viszont ha lehet, inkább küldj képet, mint leírd. 😊
2018. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Baba😍
2018. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mindkettőt egyformán, ha ápolt, s rám nedvesedik :P.
2018. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak ápolt legyen, jó illatú, amire gerjedni lehet, aminek a hatására olyan kemény lesz a farkam,mint egy sörös üveg, ne pedig olyan szaga, mintha egy halkonzerv üzemben tennék látogatást.
2018. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!