Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti miért szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti miért szerettek annyira képet küldözgetni a farkatokról?

Figyelt kérdés
Mit élveztek ebben ?
2018. szept. 6. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fiúk nem küldenek, csak ha kérik! A beteg kis gizdagyerekek küldenek ilyet egy lánynak kéretlenül. Ráadásul nem tudhatják soha, hogy nem épp egy fiúnak küldik aki lánynak adja ki magát!? :-)
2018. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én adtam az egyetlen normális választ, jól le is pontoztak. Mert nem a válasz hasznosságát, hanem az illető szimpatikusságát pontozzátok a válasz alapján.

Aztán csodálkoztok ha legközelebb egy normális válasz se lesz egy hasonló kérdésre. Az emberek nem szeretnek önkritikát gyakorolni, pláne ha a többiek ráugranak, hogy haha te milyen rossz vagy, bezzeg én milyen jó.

2018. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ki szeret? Én például kavartam egy csajjal, távol volt tőlem, messengeren "romantikáztunk". Ott tartottunk, hogy küldjek képet a farkamról, nem akartam, konkrétan kiborult, és 3 napig nem írt vissza ezután. De akkor sem küldtem neki képet...
2018. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyen távolság miatt az elején főleg mobilon való ismerkedésnél tényleg szoktak ilyet kérni a lányok. Tőlem még ilyet nem kértek, de több ismerősömtől is kértek. Azért azt nem nehéz belátni, hogy ilyen lányok adnak alapot ahhoz, hogy bizonyos fiúk maguktól küldözgessenek ilyet
2018. szept. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!