Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvez el a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvez el a barátnőm?

Figyelt kérdés
Már elég sok ideje együtt vagyok a barátnőmmel és gyakran szexelünk. Nagyon élvezi, látom is rajta, de egyszerűen nem megy el, ha ujjazom akkor sem. Saját magát nem szokta igazán kényeztetni. Nem hiszem, hogy a méretemmel lenne bajom. Viszont nem szoktam nagyon csiklón keresztül kényeztetni, talán az lenne a baj?

2018. szept. 5. 03:13
 1/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ez így gáz. Ha a lány nem nagyon szokott önkielégíteni, akkor nem igazán tudja, mi a jó neki, emiatt jelezni sem tudja neked. Kezdjen el maszturbálni a csaj! Rendszeresen! Előtted is!

Jellemzően a csikló a legérzékenyebb rész. Ha az kimarad, akkor nagyon sok lehetőségtől elesik a csaj. Ráadásul lehetséges, hogy ő csak csiklón tud elmenni, tisztán vaginálisan nem.

2018. szept. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orál?Sok nő csak nyalással tud elmenni.
2018. szept. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Sajnos az az igazsag, h amelyik lany nem tudja magat elelveztetni, azt mas sem fogja tudni... vagy legalabbis nagyon nehezen, es csak ritkan.

Oszinten szolva en nem is kezdenek ilyen lannyal, volt ilyen baratnom, es hat vele olyan igazan elvezetes sosem volt semmi. Persze erre is csak akkor jottem ra miutan masik baratnom lett, akivel meg nagyon szuper a kapcsolatunk.

2018. szept. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden lány képes a hüvelyi orgazmusra

Próbáld csiklót izgatni

24N

2018. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te minek szexelsz kérdező tudás nélkül? A nők nagyon nagy része csikló által tud csak elmenni. Hiába dugdosod a micsodádat ki-be a barátnődbe, az egy dolog, hogy azt is élvezzük, de a nők nagy része konkrétan az orgazmusig csak úgy tud eljutni, ha közben a csiklóját is izgatják.

Szedd össze magad és végre törődj a barátnőddel. Együttlét előtt leszel szíves a nyelvedet is használni, nyalni a csiklóját, együttlét közben pedig vagy te, vagy ő ingerelje a csiklóját. Viszont az elég nagy gond, hogy ő maga nem szokott maszturbálni, hisz ő maga sem tudja, hogy konkrétan hol izgassa magát pontosan és hogy, hogy jó legyen neki. Szóval mindketten szedjétek össze magatokat. Ismerje ki ő is a saját testét és te is az övét. És fordítsatok mindketten sokkal sokkal több figyelmet a csiklójára.

2018. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor ne szexeljetek, hanem játszatok-élvezkedjetek, óriási különbség :-)

Símogatni, babusgatni, szeretgetni. OK lehet nyálasnak hangzik így leírva, de akkor is ez a módszer arra, hogy szépen lassan észre sem veszi de elázik a puncija. Majd szépen odabújsz és halálfínoman elnyalod :-), jó sokáig. Egy ujjadat atomlassan, és max 0,5-1cm-re betolod majd simogatod felfelé a csiklójáig. Észre sem veszi, de úgyis rátolja magát az ujjadra úgy ahogy neki jólesik, majd egyszer csak putty és elélvez.


Ez pl. amit leírtam, lehet hogy egy félóránál is tovább tart majd.

És persze, közben a te farkad is kétszer lelankad és feláll, de nem mindegy ? Most nem a te elélvezésed és kanos állapotodon könnyítés a cél, hanem a bnőd elélvezése, igaaaz ?


És ha ezen túl vagytok, s ha ő is lélekből szeret téged, akkor ösztönösen úgy bekapja a farkad, hogy lehet két perc alatt elmész, ÉS ? akkor mi van ? Semmi, játszottatok egy jóót.


Nem iparszeű dugás volt, hanem önzetlen örömokozás szeretetből.

Na ez a NAGY különbség.

2018. szept. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lányoknak előbb azt kell megtanulniuk, hogy saját maguk érjék el az orgazmust. Ez az alap, de ezt általában a 14-15 éves lányok már csinálják. Lehet, a barátnőd szégyelli ezt bevallani, vagy előtted szégyelli, hogy ő csinálja magának. A fiúk nemigen tudják ezt ugyanúgy, mint egy nő magának.
2018. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a méreteddel van baj, akkor rosszul csinálod. És foglalkozz többet a csiklójával!
2018. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozz a csiklóval. Én ugyanígy voltam, Élveztem a szexet de nem volt orgazmus. Addig ismerkedtem a testemmel ameddig magamnak nem tudtam örömet szerezni, utánna pedig őt is beavattam. Ez szerintem a legjobb módszer.
2018. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!