Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire jó nő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire jó nő a Voksán Virág? Mi tetszik rajta?

Figyelt kérdés

Aki nem akar rákeresni.


[link]


[link]


[link]


És nem irigykedek rá, pont azon gondolkodtam, szívesen néznék ki úgy, mint ő.


Sok pasinak bejön, még annak is aki tagadja.


Ne mondja nekem senki, hogy nem jönne be neki, hogy kidobnák az ágyukból, mert ez nem igaz..


Szerintem nincs pasi aki legalább egyszer ne próbálná föl, szilikon ide vagy oda.


Elétek állna és felajánlkozna biztos nem utasítanátok vissza.


És az se igaz minden pasinak egy éjszakára kell, olvastam másik kérdésnél fiúk oda kommentelték nekik hosszú távra is kellene, csak velük Virág nem állna szóba mert nem kőgazdagok.


Most hiába fújoltok (többnyire nők irigységből), aki tagadja is annak bejönne, csak azért mondja mert tudja úgy sincs nála esélye.


Mit szerettek Virágon? Vagy miért szeretitek az ilyen típusú lányokat?


Miért kell ahhoz plasztikázva lenni, hogy valaki nektek jó legyen?


Miért csak plasztikázott és átlagos nők léteznek nektek? Egy nő nem lehet természetesen szép (nemcsak átlagos) plasztika nélkül?


Csak kérdezem.



2018. szept. 3. 14:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

1. 0/10

2. Semmi.

2018. szept. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez nő? Ez egy olyan lény leginkább aki egy férfi transzvesztitára akar hasonlítani.
2018. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Mégis ő kell nektek, vagy ilyen nő kell nektek. Egy ilyennek ha van pénzetek, vesztek házat, kocsit, és viszitek el ingyen nyaralni, és feszítetek a haverok előtt.

Nem kell okosnak, kedvesnek lennie, sem jól főznie, elég ha ad magára. Szerelmesek is vagytok belé, de minimum ré vagytok izgulva.

Nincs pasi aki nemet mondana neki.

2018. szept. 3. 15:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
tud nokedlit szaggatni? vagy konzervet nyitni?
2018. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Nekem soha sem tetszett, de haveroknak mikor még nem volt annyira híres és annyira plasztikázott bejött. Ilyen parti arcos topic shiteken nézegették. A szeme szép volt míg nem lett kiégve, de amúgy semmi más értékelhető rész nem volt benne.

Amúgy én láttam élőben olyan 2009 körül, mikor másod állásban egy gyorsétteremben dolgoztam az egyik plázában. Zárás előtt jött oda az egyik koxos csávójával. Iszonyat jót szórakoztam rajta, mert senki nem ismerte fel, én felismertem, de én is úgy csináltam mintha nem. Azt a feszítést láttátok volna mit művelt, hogy valaki bagózzon már oda rá. mikor leültek a kajálni a műszakvezető, aki egy leszbikus husi 40-es volt mondtam, hogy ez milyen vicces már. Erre hangosan felkiáltott; miért ki a phaxom ez?!

De ez is mutatta, hogy nem igazán hatotta meg és jött be az ott lézengő embereknek sem.

E mellett kevesen vannak akiknek bejönnek a plasztikázott nők. Pont olyan plasztikázott nők vannak akik néha bejönnek a férfiaknak akiken nem látszik, hogy azok. Voksán virág esetében eleve nagyon elfuserált plasztikáról van szó. Szájplasztika eleve senkinek nem sikerült még jól. Talán a Megan Foxnak elviselhető(mellesleg nem vagyok oda érte sem). Mellplasztikából is 1 kezemen meg tudom számolni akinek tényleg jól sikerült.

2018. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Borzasztóan mű, nekem ez már a gusztustalan kategória.
2018. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Kidobni nem dobnám ki az ágyamból, ha nagyon bele akarna kerülni, mert biztos jó sok tapasztalata van a fass.zal, de alapvetően nem mozgatnak meg ezek a Dubajozó lotyók. Én a normális csajokat szeretem. Szerencsére nem kell félnem attól, hogy keresztezni fogjuk egymás útját, mert én nem vagyok alkalmas milliárdos sugardady-nek (nem vagyok milliárdos), nála meg ez a férfitípus a célcsoport.
2018. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

Igazad van, ha bemászna magától az ágyamba, nem rugdosnám ki. Sötétben úgyse látszik hogy néz ki.


Nekem pl. nagyon, de nagyon nem tetszenek az ilyen "mű" nők, legyen szó plasztikáról, 5 kiló sminkről, kacsaszájról meg cs**söt-s**get pucsításról. Egy ilyenért nem éri meg időt-energiát pazarolni. Nem csak külsőre, de valószínűsítem, emberileg is csúnya.

2018. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha bemászna az ágyamba én se dobnám ki, ez igaz, de alapvetően nem igazán jönnek be az ilyen nők, tehát nem leszek depressziós, hogy soha nem fog betévedni az ágyamba. Egyébként hagy ragadjam meg az alkalmat arra, hogy a férfi társaim és magam nevében megköszönjem, hogy felvilágosítottál minket a saját ízlésünkről! :)
2018. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Zacskóval a fején 3/10
2018. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!