Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kis-illetve közepes méretekk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kis-illetve közepes méretekkel rendelkező férfiak hogy élik meg ezt?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én borzalmasan. Teljesen kisiklott miatta az életem, mert tinédzser koromba antiszociális lettem az miatt , hogy azt képzeltem hogy az enyém annyira kicsi hogy soha nem lesz barátnőm. Később ez az érzés még erősebb lett, és tönkre tette az életemet az elkeseredség. Pedig talán lett volna olyan akinek elég lett volna, de most már a személyiségem miatt esélytelen, mert annyira torzult a kispénisz komplexus miatt.
2018. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát ezt lehet, hogy csak vicceskedésnek szántad, de amúgy tényleg léteznek ilyen emberek.
2018. szept. 12. 21:37
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es vagyok. Ez nem vicc ez teljesen komoly.

Nem biztos hogy minden bajnak ez az alapja, de én túlzott jelentőséget tulajdonitok neki. És ha valaki egy dologra fokúszál, vagy állandóan azon kattog nem figyel más fontos dologra, igy azok háttérbe szorulnak és máris kész a baj, a felborult egyensúly az életben és az ön/testképben.

2018. szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Értem, és sajnálom, mondjuk nem egyszerű a másik oldalon sem állni. Írtad hogy lett volna olyan, akit nem zavart volna.
2018. szept. 12. 22:26
 15/15 anonim ***** válasza:

Biztosan nem volt olyan, ez csak tipp. Volt olyan lány aki ismerkedni akart velem, de nem tudtam mar megfelelően kezelni, illetve annyira paráztam attól hogy kinevet a méretem miatt hogy inkább kihátráltam az ismerkedésből.

Hogy elég lett volna a méret, azt sose tudtam meg. Úgy értettem , hogy biztos van olyan lány mondjuk Bp.-en is akinek elég lenne egy ekkora méret és nem nevetne ki, hanem tök egyszerűen szexelne velem. Csak most már soha nem tudom meg ezt.

2018. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!