Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, mit szolnatok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mit szolnatok, ha ilyen kikotese lenne a domnak?

Figyelt kérdés
Az lenne az elve, h csak vele egyenranguakkal fekszik le, ezert titeket, mint szolgakat, csak olyan dolfokra hasznalna aminek koze van a szexhez, de rendes aktusba nem lenne benne. viszont mas lannyal lefekudne. elsosorban azokat kerdezem, akiket a megalazas vonz.
2018. szept. 1. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Tokon rúgnam és ennyi....
2018. szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Fejbe rúgnám, én vagyok a domina, neki kuss van.

/L

2018. szept. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan....ahogy a második mondja
2018. szept. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem kéne ilyen dom.
2018. szept. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Èn szubmisszìv vagyok de nem szolga. Tehàt az ilyen "fèrfi" csak arcon köpèst èrdemel.
2018. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes felvetés. Bennem van szubmisszív hajlam, éltem is már ki belőle, bár azért nem volt durva megalázós játék. Viszont az ötleted nem tetszene, mert nekem pont az jön be, hogy a férfi szex közben legyen domináns, amibe számomra az aktus is beletartozik, sőt elengedhetetlen része, nem csupán az orál vagy fenekelés vagy bármi, amire gondoltál, csak nem írtad le. Bár én egyesekhez képest "lájtosan" nyomom, de aktus nélkül nem lenne az igazi, nem egyeznék bele.
2018. szept. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
tehat akkor, ha jol ertem, onmagaban ez mar tulsagosan megalazo lenne, illetve az aktus hianyozna? es, ha jutalomkent lehetne a szexet megkapnotok? nem csak konkretan a kikotozes, vagy fenekeles, hanem barmi ami engem izgat. ha mondjuk ugyesen szopsz, akkor abbol tobbet igenyelnek toled. vagy, ha epp olyan kedvem van, akkor az ujjaim pihentetnem benned, de akar a csucsra is vinnelek, mind csak hangulat kerdese. ha viszont engedelmes lennel, akkor a teigenyeid se maradnanak kielegitetlenul, gondkoskodnek rolad. konkretan maga az aktus megvonasa csak egy megalazas lenne, nem azert nem fekudnek le az adott lannyal mert ilyen modon nem izgat, hanem mert igy lehetne a legjobban a tudtara juttatni, h alsobbrendu:D lehet, h kicsit betegen hangzik, de nekem tenyleg tetszene
2018. szept. 1. 14:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha téged ez izgat akkor nincs gond.De én az ilyen pasit felképelném pedig én is szubmisszív vagyok.
2018. szept. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jövök rá, hogy nem vagyok eléggé szubmisszív. :)) Nekem ez már nem jönne be, de simán el tudom képzelni, hogy másnak igen, annyira nem hangzik durván.

(6-os voltam)

2018. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a szubmisszivnek is biztos vannak fokozatai. de ahogy elnezem, meg nem volt innen senki akinek tetszene, szoval a statisztika szerint tobbsegben azok vannak, akinek nem jon be. azert remelem nem kepelnetek tenyleg fel, eroltetni azert nem eroltetnem, tehat egy egyszeru nemmel is beernem:D
2018. szept. 1. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!