Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit gondoltok a vad szexről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a vad szexről? Mármint ami túl megy a kiadós elfenekelésen, meg a szex shopos cuccoktól.

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy hányan álnak még úgy hozzá, hogy izgatja őket a már kemény és vadnak nevezett együttlét, fiatal lányként vonz akár testi sérüléssel egybekötött szexualitás. Ahány ember annyiféle perverzió, de mit gondoltok mennyire természetes amikor egy kézzel hurkolt ostorral bánik el veled egy férfi, vagy erőszakba megy át az aktus. Csak engem izgat fel, ha a férfi ennyire domináns tud lenni?

2018. aug. 31. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak még rajtad kívül is ilyen beteg fantáziával megáldott nők. Nem te vagy az egyedüli
2018. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha valóban megerőszakolna egy olyan ember akihez nem is vonzódsz, akkor másképpen gondolnád.

Egyébként nem is mehet át az aktus erőszakba ezen szempontok mellett:


Aktusként, kölcsönös beleegyezéssel kezdődik.


Kölcsönös a vonzalom.


Nem ellenkezel szívből (,hogy ne csinálja amit csinal, de Ő mégis csinálja)


És még sorolhatnám.

2018. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bejönne
2018. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon felizgat egy jo kis vad szex, ostor, bilincs, minden jöhet, szeretem, ha el vagyok fenekelve, nagyon rossz kislany vagyok
2018. szept. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az erotikusan vad szexet! Mondjuk én nem használok segédeszközöket, de imádom elkapni, leszorítani a vékony női csuklót. És persze itt a szorításban is vannak fokozatok, miközben az édes kis puncijában vagyok.. de a kedvencem, mikor kutyusban, a vékony kis eres csuklóját keményen hátracsavarom, rászorítok és így dugom meg iszonyatosan a Hölgyet.. :)
2018. szept. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy egy normális szex az pont olyan, ahogy az utolsó is leírta. Nem tudok mit kezdeni az úgynevezett normál szeretkezéssel, de ha van,akinek az jön be, hát legyen, csak engem hagyjon békén :)
2018. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én a sima szexre nm gerjedek, na jó kis romantika jól esik, de nálunk mindig átmegy valami extrém vadba. Igazi bilincseket használunk, és van hogy hurkásra vagyok elfenekelve:) de erőszak az nincs

24N

2018. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!