Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mi éreztek szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi éreztek szex közben?

Figyelt kérdés

Én is válaszolok a férfi részről. Remélem lesz valaki, aki veszi a fáradtságot és hasonló mélységben megosztja velünk, hogy ő hogyan éli meg.


Már önmagában az izgató (bizsergető érzés a herék körül) ahogy a pénisz ott van a punci környékén. Amikor még csak a makk hatol be, akkor érezni a nedves forróságot, amit az ajkak adnak. Ha tovább hatolok akkor érzem a makkommal ahogy nyílik az út a vaginába. Ez a szorosság ingerli a makkot és úgy érzem mintha két összezárt ujj közé nyomnék egy harmadikat. Tovább hatolva még jobban elönt a forróság és a nedvesség. Viszont a szorítás egy picit csökken vagyis már nem makkomnál érzem, hanem az alatt. A következő izgalmas pont, amikor tövig nyomtam és találkozik a feneke a csípőmmel. Ekkor lesz teljes a teltség érzés, mert már nem csak a péniszemmel töltöm ki a vagináját, hanem az alsó testünk is összesimul. Behatoláskor a makk elülső része ingerlődik, amikor pedig kihúzom akkor a fityma vagy visszahúzódik vagy a makk alsó része kapja az ingert. Nyílván az ingerlés jobb. És ekkor ugyanaz játszódik le mint behatoláskor, ha teljesen kihúzom.


Ha elakarok élvezni akkor a vagina bejárata környékén mozgok, de ez is akkor élvezetes mindkétfélnek, ha hosszan nagy utat járok be. Vannak férfiak, akik össz-vissz néhány centin mozognak. Ezt ne, mert ezt biztosan nem élvezi a legtöbb nő.


Az első behatolás után nem sokkal annyira síkos lesz belül a vagina, hogy egy picit csökken az érzékelés intenzitása, de ezzel együtt nő az együtt töltött idő. Így nem probléma.


Elélvezéshez közeledve drasztikusan csökken az érzékelés szinte egyik pillanatról a másikra, de nem szabad megállni mert nem sokkal ezután jön egy érzés, ami nagyon hasonlít a pisilésre. Úgy érzed, mintha egy-egy csepp csöppenne el, de valójában nem jön ki semmi vagy ha igen, akkor azaz előváladék lesz. Tovább mozogva fogod érezni, hogy valami mélyről a testedből (fenék felöl) akar kitörni. Néhány másodpercre rá már megállíthatatlanul elkezd lüktetni a pénisz és kilövell a vaginába a sperma. A kilövellést nem lehet érezni. A lüktetés (összehúzódás) jórészt elnyomja. Ejakuláció során vagy teljesen behatolok és ott maradok és figyelem magam ahogy lüktetek a vaginában és érzem ahogy megtelik spermával (érezni lehet ahogy a sperma nyomódik kifelé) vagy a lüktetés ütemére folytatom a mozgást. Ekkor az összehúzódás akkor történik, amikor befelé haladok vagy amikor már teljesen behatoltam.


Vége a testi élvezeteknek. A kihúzás már semmilyen érzés. Lehet folytatni a szellemi élvezetékkel.


2018. aug. 29. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Köszönjük az egyedi és megismètelhetetlen kalandodról szóló èlmènybeszámolót

Tartalom: 4 helyesírás: 4/5

2018. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is. Lefekszem az ágyra. Majd érzem, ahogyan a partner rám nehezedik, mintha valami úthengerrel mennének át rajtam. Utána félrehúzza a bugyikámat, ami úgy vágja a combomat, mint a rosseb. Ez volt az előjáték. Ez után következik csak a lényeg: belém rakja a farkát, csíp, mintha darazsak lennének a méhemben, és ki-be húzogatja a virslijét, ami úgy csattog, mintha egy egész bikacsorda menne át az úton. Amikor már azt hinném vége, még gyorsabb lesz az aktus, akár csak a megtört vezeték, amit fogok, úgy rázkódok. Na akkor tényleg bizsergek. Ilyenkor érzem azt, hogy valami hideg cucc folyik szét bennem, ilyenkor már azt se tudom hol vagyok. A tüdőm kapacitása csökken a nyomástól, a vádlim begörcsöl, és hirtelen megéhezek, pisilnem kell, kakilnom kell, minden bajom előjön hirtelen. Mire felkelek az ágyról, eltűnik a partnerem, és nem tudom mi tévő legyek. Ezután boldogan élek, míg meg nem halok.
2018. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó sztem válts partnert. ;)
2018. aug. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2


Ez elég szürreális volt. Egyébként vannak, akik erre gerjednek, de szerintem a nők többsége nem erre vágyik.

2018. aug. 29. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!