Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú, vékony pénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú, vékony pénisszel lehet mit kezdeni a nők kielégítésében?

Figyelt kérdés
Nekem 18 cm hosszú, de kerülete csak 12 cm. Van olyan nő akinek ez bejönne? F/21. Szűz.

2018. aug. 28. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem vékony az
2018. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek a kedvence a téliszalámi . Van aki a cserkészkolbászt szereti.
2018. aug. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen

Szóval ne aggódj

2018. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De most komolyan minden pasi zsebében ott a mérőszalag?


Mostmár érthető, hogy a kis kertésznadrágból kiálló colostokot mire is használják:)


De azért durva amikor anyuka használja a varrócentit... -előtte meg a benga kölök méregette a lompost....


Válasz is van: A nőknek is különbözőek a méreteik...

2018. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy nő semmi pénisszel, csak az ujjával és nyelvével simán ki tud elégíteni egy másik nőt, és te azon nyavalyogsz, hogy vajon 18 centivel ki tudsz e valakit elégíteni.
2018. aug. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit aggódsz ezen, mikor még nőd sincs? :D Egyébként ügyes ember egy ujjal (ami jóval rövidebb és kisebb kerületű) ki tud elégíteni egy nőt, egy béna meg nagy és vastag farokkal sem.
2018. aug. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

LOL, nekem is ilyen válaszokat adtak, amikor kiírtam a szintén vékony farkamról a kérdésemet (11,5 a kerülete): "Egy ujjal is ki lehet elégíteni"/"Tökéletes ez is"

Kedves kérdező, ne hagyd, hogy hitegessenek. Bár a farkad neked is k***a vékony, de a hossza legalább annyival nagyobb, mint az én 15 centis gyíkom, hogy az a plusz hosszt vizuálisan jobban fogják értékelni és jobban is ki tudja tölteni a vaginát, kompenzálva a vastagságot. Szóval neked nem érdemes aggódni, én viszont készülhetek a halálra.

2018. aug. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!