Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik le azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le azokat a férfiakat akik korán elélveznek?

Figyelt kérdés
Sok kommentben lehet itt is olvasni..
2018. aug. 27. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Azért nézik le mert míg a férfi elmegy, addig a nő fel sem izgul normálisan, nemhogy orgazmusközeli állpotba jusson. A nők szemébe egy gyenge vagy egyenlő a 0-val való teljesítmény, azért nézik le őket, mert nem képesek teljesíteni az ágyban. És az orális kényeztetés vagy újazás messze nem egyenlő azzal amikor a partner farka feszíti a lány hüvelyét belülről.
2018. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Azért kevésbé primitív körökben nem néznek le ezért. Kivéve, ha elspriccelsz, a csajt meg magára hagyod menten.
2018. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Mert nők...
2018. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert legtöbbjük nem hajlandó tenni azért,hogy ez máshogy legyen. Nagyon sok módszer van a gyakorlatoktól elkezdve a vastagabb gumin át az érzéstelenítő krémig minden. Ja,és van több menetes lehetőség is.

De nagyrészük inkább nem tesz semmit. Elspriccel és neki ennyi volt. Holott a lehető legtöbb eszköz a kezében van,hogy változtasson. Tetszik érteni?

2018. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én régen tovább bírtam, mint most "öregségemre". Miért? Mert a feleségem nagyon hamar elélvez. Ehhez szoktunk, nekünk már így jó. Lehet mondani, hogy akkor többször élvezne. De neki utána már túl érzékeny minden, tehát ez kizárt. Itt egy újabb példa, hogy mindenki más.
2018. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem ez soha nem zavart

Az zavar ha elmegy engem meg otthagy befejezetlenul

2018. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Várjál, itt nem mindegy,hogy milyen körülmények között beszélhetünk korai élvezésről.


Természetesen megtörténik, van ilyen! Soha nem néztem le egyik férfit sem ezért.


Azért néztem le őket, ha ezek után kiterültek és konkrétan leszarták, hogy én mennyire élveztem és hogy egyáltalán az orgazmusnal a közelében járok-e... na az ilyenekkel van gáz.


Én azt nem értem, hogy a férfiaknak miért furcsa, hogy az önző természetüket lenézzük... ti sem tesztek másképp azokkal a nőkkel, akik fadarabok az ágyban vagy ilyesmi...

2018. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem barátnőm annyira izgat és kívánom, hogy volt olyan hogy már behatolás közben elelveztem, de imádom öt érinteni, kényeztetni
2018. aug. 27. 18:57
 9/9 anonim ***** válasza:

Utána még foglalkozol vele? Egyből kinyalod vagy ujjazod vagy ilyesmi?


De ezen szerintem jobb lenne dolgozni. Ahogy sz egyik válaszadó is írta: az a legeslegjobb, amikor a farok tölti ki a puncit...

2018. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!