Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek alapján akar tőlem valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Tavasz óta segítek egy utcában lakó nőnek a ház körüli munkákban. Egy pár hete mikor füvet nyírok mindig kijön fürdőruhában és nekiáll napozni. Félszemmel szoktam nézni és látom, hogy figyelget engem. Meg mindig tesz valami megjegyzést, hogy milyen sportos vagyok (pedig teljesen átlagos testalkatom van, semmi extra) és, hogy de örülne, ha pár 10 évvel fiatalabb lenne. Munka után mindig behív, állandóan süt valami sütit vagy ilyesmit és gyakran hozzám dörgölődzik, simítgatja a hajamat, ilyesmik, meg egyszer kifaggatott, hogy van-e barátnőm. Pontosan nem tudom, hogy hány éves, tavaly lett nyugdíjas. Egyébként simán letagadhatna 15 évet, ha nem ismerném olyan 40 évesnek mondanám. A leírtak alapján szerintetek akarhat tőlem valamit? Egy ideje már agyalok ezen, de nem merek semmit csinálni, mert félek, hogy csak én látom bele és csak simán kedves akar lenni. Hogyan tudnám kideríteni, hogy esetleg akar-e többet is tőlem?


21/f


2018. aug. 19. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2018. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tuti akar. A nők nem tesznek meg ilyeneket ok nélkül.
2018. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Simán meg kellett volna már fektetned.
2018. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyértelű igen!

24N

2018. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
elég kamu szagú a sztori:) de ha igaz akkor te is tudod hogy akar.
2018. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor tegyük fel, hogy akar tőlem valamit. Ha legközelebb megyek mit csináljak, hogy legyen valami akció?
2018. aug. 19. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akar toled valamit

Teperd le

2018. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rámásznék mint a szél!


Kérdd meg hadd fürödj le nála munka után, és kérj törölközőt, vagy hogy hozzon be a táskádból valamit, Dezodort különleges sampont v akármit. Ha bejön ejtsd le a törölközőt ess zavarba és valld be hogy kicsit izgatott is amikor rád nézett és örülsz hogy tetszel neki stb. Ha közeledik és nem fut el, teperd le!

2018. aug. 20. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!