Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem élvezett el a barátom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élvezett el a barátom?

Figyelt kérdés

Az aktusra került a sor spontán, nem is volt gond nagyon merev volt. Pettingeltünk a párom nagyon élvezte, ám nem élvezett el egyáltalán.

Az első szexuális élménye volt, lehet-e baj esetleg súlyos vagy sem. Nagyon megköszönnénk a válaszaitokat, segítségeteket, a ti esetekben is hogy nálatok milyen volt az első, nagyon aggódunk hogy súlyos lehet.



2018. aug. 19. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
This question is FAKE.
2018. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tulizgulta es azert nekem is elofordul elso egyuttleteknel foleg ha elotte sokat vertem mert akkor erzeketlenebb a puncira
2018. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nem egy kamu kérdés!!!
2018. aug. 19. 11:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Első alkalom volt. Akkor nekem sem ment.
2018. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Semmi gond sincs. Még ha nem az első élménye lett volna, csupán veled lett volna abban a helyzetben először, akkor sem lenne baj. Ha más nővel van valaki először akkor is előfordulhatnak problémák. Most bocs a durva fogalmazásért, de jobban örültél volna ha hamar élvez el????
2018. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elsőre én sem mentem el mert a csajnak nem volt több ideje. Ő elment én meg játszottam volna még de már nem lehetett.

35F

2018. aug. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!