Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen arcszőrzet a legvonzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen arcszőrzet a legvonzóbb a férfiakon?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 14:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyéni! Kinek ez, kinek az áll jobban. Mint oly sok kérdésben, ebben sem szabad általánosítani!


Azt szoktam mondani erre, próbálja ki a férfi, milyen hatással van a környezetére, az emberekre, párjára, arcszőrzet nélkül, majd különböző arcszőrzettel. Érdemes kipróbálni!

Fiatalon, a 80-as években, tizenévesen bajuszt növesztettem, mert divat volt és be is jött a csajoknak. Majd erős bajusz - szakáll kombinációval próbálkoztam, ami nem aratott nagy sikert. Huszonévesen következett a csupasz arc, hosszú hullámos haj kombó, ami akkoriban szintén nyerő volt. Csajmágnesként hatott! ;-)

Ezt követte az apukafej, szőrtelen arc, sportos haj. Átlagos voltam, elfogadtak mindenütt és mindenki, egy voltam a sok ember között. Harminc felett jött a körszakáll, ami férfias külsőt adott. Negyven felett pedig ez átalakult a ma divatos teljes szakállá, ami nem túl hosszú, sportos hajjal, borbély által kialakított fazon. Eddig erre kaptam a legtöbb pozitív visszajelzést! Érdekes módon nem csak nőktől, pasiktól is. De persze a nők flörtölésbe forduló kellemes megjegyzései nagyot dobnak az egomon. ;-)

47F

2019. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!