Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők. Előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők. Előfordult már veletek, hogy követtek titeket?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Megijedtetek, tetszett, vagy nem foglalkoztatok vele?
2018. aug. 17. 02:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem para volt 😨
2018. aug. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Igen

Para volt

Olyan helyre igyekeztem ahol sok ember van mákomra rendőrök is voltak a közelben!!!

Majd meg fordultam

És elkiabáltam magam :NE KÖVESS TE PERVERZ FÉREG!!!!!!

Azonnal el kezdet futni az ürge!


24N

2018. aug. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen egy fura srác aki oda volt ertem és írogatott, para volt mert nem tudtam mire képes. Meg egyszer ket oasi is követett és sajnos hallotam, hogy nem épp jó szándékuk van velem ezért kb elkezdtem rohanni valahova ahol van több ember. Nagyon ilyesztő volt.
2018. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordult, nagyon megijedtem.
2018. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen és engem nagyon idegesített
2018. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy ijesztő lehetett. Minden nő rémálma az ilyen, mert nem lehet tudni, hogy mit akar az illető.
2018. aug. 17. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első exem szakítás után haverokkal.Már gondolkodtam a rendőrségen.De szerencsére feladta.
2018. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!