Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek létezik ilyen?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen? Vigyázz, +18kérdés!

Figyelt kérdés

A neten egyre több kakiszex videót látni.

Ugye sok nő is benne van. Létezik, hogy van köztük olyan, akit valóban izgat, hogy lekakilják?

A férfiak ugye perverzek, tudjuk, de van olyan nő szerintetek akit izgat?

Vagy itt olyan, aki ki is próbálta, vagy csak izgatná milyen lenne kipróbálni?

Mi hajtja azt, akit ez izgat?



2018. aug. 16. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van akit izgat, de ez már a súlyosan aberált kategória, gyógyszerrel gyógyítanám
2018. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen, tudom.

De nem mindenki 18+ aki olvassa, nem akarok én sem szabályt sérteni, csak érdekel a téma és valahol azért van az oldal, h meg lehessen akár ilyen dolgot is kérdezni.

2018. aug. 16. 16:33
 3/16 anonim ***** válasza:
Tudjuk, hogy a férfiak perverzek?? B. szod,az életbe nem csinálnák ilyet!
2018. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem vetem történt meg.


Ismerős mesélte, de megtörtént eset. Pasi nagyösszegű pénzt fizetett prostinak, hogy a lány egy a férfi által vicc tányérra xarjon, majd kiskanállal megette azt. A csajnak meg néznie kellett.


Nem izgat, gusztustalan. A sajátomat is lehúzom minél hamarabb. Még a pottyantóstól is undorodom.


25N

2018. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, +18kérdés!


:D:D:D


A férfiak ugye perverzek. (a nők is.) olvass.

2018. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok. Amúgy meg nem azt kellett volna kiírni, hogy Vigyázz, +18kérdés! hanem, hogy "Köcsög, ha eszel éppen, akkor ne olvasd el." :D
2018. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Már olyan fétis is van, hogy kezét-lábát amputált személyen ficánkolnak, de olyan is van, hogy emberi hullákat dugnak. Van, aki arra izgul, hogy egy dominával kiherélteti magát.. Népszerű még az is, hogy állatokkal szexelnek.


"Enyhébb" kategóri (amit nem tudok felfogni), hogy férfi azt élvezi, hogy egy nő tökön rúgja...

2018. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én sem értem a kérdést. Úgy mondod, hogy „a férfiak ugye perverzek”, mintha teljesen megszokott, általános dolog lenne, hogy gerjednek a szarra.:D Két dolog biztos: férfiből és nőből is van példa olyanra, akit izgat, és egyik esetben sem normális az illető.
2018. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, a kakis dolgok inkább a férfiakat izgatják.

Erre keresem a választ, h nők is vannak- e, akiket izgat és h vannak, akkor mi az, ami izgatja a fantáziájukat a témával kapcsolatban.

2018. aug. 16. 17:35
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg úgy gondolom, hogy a kakis dolgok leginkább senkit nem izgatnak.
2018. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!