Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap volt az első közös...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt az első közös szeretkezésünk a barátnőmmel, de nem éreztem, hogy el mentem vagy sem!?

Figyelt kérdés
Először kb 1 órát csináltuk, ő elélvezett többször, de én nem élveztem el. Utána azon stresszeltünk, hogy lehet el élveztem csak nem éreztem. Lehetséges ez? Utánna újra csináltunk még 1 órát, csak jobban bele jöttünk, és intenzívebben ment, aztán mielőtt el élveztem sikerült kihúznom időben, és rengeteg váladék jött. A kérdés tehát az, hogy lehetséges hogy el élveztem benne csak nem éreztem?
2018. aug. 15. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Egyszer érzed a fröcskölést, máskor meg nem. Ha másodszori szexmaratonnál időben kirántottad mielőtt jött volna a gránát, akkor valószínű először is észreveszed nem?

Géniuszok ha találkoznak....

2018. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az az orgazmus, amit nem érezni?

Amúgy bármikor megtermékenyülhet az előváladékodtól is, szóval gratula, remek védekezési módszert választottatok!

Mi lesz a neve a gyereknek?

2018. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
az a bármikor az kb a nagyon ott kell lenni genetikából a párnak, mert több tényező is hátráltatja a megtermékenyítést pl genetikai összeférhetőség, az előváladékban "lehet" és nem "van" de ha van is akkor se millió számra mint az a megtermékenyítéshez szükséges. Azon kívül az előváladék még nem tartalmazza azokat az energiatartalékokat amire a kis spermiumnak szüksége van hogy egyáltalán ha eljut odáig akkor fel is tudjon úszni, nem mellesleg a hüvely nem épp az a "gyertek spermiumok épp gruppen partit tartunk mindenki túléli" hely tehát a hüvely természetes védelme is egy csomó kiskatonát kinyír. Szóval százalékos arányban nagyon kicsi az esélye hogy attól megtermékenyül valaki, de ugye végülis ráeshet valakire akár egy űrszonda is és akkor annak magyarázd, hogy esély annyira kevés ami irtó parányi, szóval persze megtörténhet de nem kell mindenkit leidiótázni azért mert épp nem húzott gumit. vannak emberek akik igenis tisztában vannak azzal mikor kell kihúzni, természetesen ez az adott hímpéldány nem tartozik közéjük.
2018. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem idiótáztam le, pedig az.

Első együttlét volt. Azt sem tudja, hogy elment-e. Hol a francban van ez a rutinos szexelőkhöz képest?!

Téged viszont szívesen leidiótázlak, te okoskodó p..öcs!

2018. aug. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Uramisten..megint óvodások játszanak a tűzzel..Amekkora analfabéta b@lfasz vagy,szerintem sikeresen felcsináltad azt az életképtelen leányt,akit a barátnődnek hívsz.A helyében,sürgősen íratnék esemény utánit,mert ha 2 hét múlva pozitív lesz a tesztje,akkor már csak az abortusz marad.
2018. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy első szex, ez az első KÖZÖS együttlétünk volt, és nem nem ovodások szexelnek... attól mert nem vagyok vér profi nem azt jelenti, hogy nem tudom kontrollálni, hogy mikor élvezzek el, vagy nem tudom időben kihúzni. Senki se profi az “elején”. Ez előtti barátnőimmel is szeretkeztem, csak ez az első, hogy nem húztam gumit.
2018. aug. 16. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Már ott megakadtam hogy

" közös szeretkezésünk a a barátnőmmel".

Mert eddig külön szeretkeztetek?

Ha te nem érzed azt hogy mikor êlvezel el és ezt itt kérdezed meg, hagyd a fenébe, nem való az neked.

2018. aug. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!