Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzódok az egyenruhás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok az egyenruhás férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Veletek is volt hasonló? És miért tartom őket vonzóbbnak, ha egyenruhában látom őket, mint sima utcai ruhában?

2018. aug. 15. 02:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor katona voltam leszólított engem is egy csaj, össze is jöttem vele. Most már értem, hogy miért?
2018. aug. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű fejben párosítod. Egyenruha=dominancia,férfiasság,biztonság
2018. aug. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Én is vonzódom hozzájuk, fel is izgat, ha sokáig nézek egy egyenruhást az utcán.. A katonák jönnek be a legjobban. :D
2018. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem ks főként a katonák mozgatják meg a fantáziámat😊😊
2018. aug. 16. 01:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem katona vagyok de egyenruhás......
2018. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is nagyon izgatónak találom az egyenruhás férfiakat. :D Főként orvosok, rendőrök, katonák. :)


18/L

2018. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ahogy írták előttem is, magabiztosságot és dominanciát sugároz. Hőst látnak az emberek benne, aki minden élethelyzetet hideg fejjel, magabiztosan tud megoldani.

Tulajdonképpen ez is egy előítélet, csak pozitív.

Köztünk is vannak hihetetlen életképtelen szar emberek, akik csak azért vannak még ott, mert amit mondanak neki, azt kell csinálni, se többet, se kevesebbet. Egy olyan munkahelyen, ami némi előrelátást, szervezőképességet vagy rugalmasságot igényel, egy napig sem tudnának helyt állni.


Üdv: egy egyenruhás :)

2018. szept. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!