Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom nem akar szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar szexelni velem pedig nagyon szeretem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem ő az életem értelme megcsalni nem akarom de erre ki kell találni valamit mert belém fog csomósodni és az agyamra megy a g**i.

Napi 1 legalább kéne de ő nem akar csak 3 naponta meg ilyenek és már teljesen megvagyok bolondulva. Kérlek segítsetek!!!!!!!!


2018. aug. 14. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Ooo... sose mutatta meg senki vagy filmen se lattad, hogy hogyan szerezz magadnak oromet? Igen, a kezeddel.
2018. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Egy nőt szeretkezés előtt meg kell hódìtani akár minden este. Ha erre képtelen vagy akkor balfék vagy.


Az, hogy Te csak egy faroktarisznyának tartod a barátnődet akibe ürìteni akarsz minden nap, csak Téged minősìt.

2018. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Verd ki az agyából a fejéből a g**it és akkor nem fog becsomósodni !
2018. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 he84 ***** válasza:
100%
Nehogy már 2-3 napon múljon a szex,... Ennyire nem bírsz ahhoz alkalmazkodni, hogy a barátnőd 3 naponta akar szexelni? Pedig az még elég jó. A legtöbb férfinak 3naponta, hetente egyszer is elég a szex, legalábbis ha nem túl nagy a szexigénye. Pár napos eltérés mint nálatok még talán nem olyan komoly baj, mindenesetre jobb lenne alkalmazkodnod, vagy ha ennyire zavar és tényleg nem bírod (bár szerintem túlreagálod), akkor beszéld meg vele őszintén. Kompromisszumból akár orál is lehet helyette a 2-3 nap alatt, amikor ő behatolásost nem akar, ám orálra hátha addig vevő csinálni neked. Általában akkor van komoly gond, ha ennél jobban eltér 2 fél szexigénye.
2018. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem alkalmazkodás kérdése. Ha nem változik, keress mást. Nekem is ment már rá erre kapcsolatom.
2018. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
64%
Hát pedig kisebb különséggel, mint ennél, igenis lehet alkalmazkodni, vagy megbeszélni, kompromisszumnot kötni, ahogy már leírtam.
2018. aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!