Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha fürdés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha fürdés után 10 perc múlva már bepálik a puncim?

Figyelt kérdés

Érzem a jellegzetes szagát és nagyon zavar.😞 A törlőkendő is csak kevés ideig jó.Fertőzésem nincs.Fiúk mennyire baj ez?


18/L


2018. aug. 12. 16:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem halszag, azt felismerem.Volt már gombás fertőzésem régebben.

Lehet túl izzadós vagyok.

2018. aug. 12. 16:24
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
@11: Akkor igyál több folyadékot (ásványvizet).
2018. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem voltak nemrég olyan napjaim, amikor nem jó szaga volt. Tartott kb. 1 hétig, és elmúlt. Ekkor az egyszer tapasztaltam csak ilyet. Nem tudom mi lehetett, de szerintem köze van a ciklusodhoz, lehet hogy van olyan időszak, amikor erősebb a szaga.

18/L

2018. aug. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
35%

Ha szaga van az nem jó

Akkor menj orvoshoz!!!

Van természetes nemiszerv illata de az nem büdös

Ha te szagot érzel akkor ott gond van

Esetleg ha a természetes illat nem tetszik akkor használj intim mosakodó gélt

Wc használat után meg nedves intimtörlőkendőt!!!


24N

2018. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a priviket azoknak, akik a kérdésemmel kapcsolatban válaszoltak.

Használok intim mosót törlőkendőt is.De csak rövid időre használnak.Pont ez a bajom,nekem ez szag nem illat, akkor se ha természetes.Valószínűleg csak nekem zavaró ez.😃

2018. aug. 12. 16:59
 16/21 anonim ***** válasza:
5%
Mindig pállik vagy csak most a melegben? Szagos punci nem jó punci arra kell keresned egy fétises srácot, akit beindít, ha pöcökszagod van.
2018. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Izzadságszagra hasonlít, v milyen?
2018. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%
Varj, te most a termeszetes punci szagrol beszelsz? Az teljesen normalis, nem kell allandoan torolgetni megg mit tudom en, olyan fertozesed lesz igy, hogy jarkalhatsz dokihoz egy evig. Szetcseszed teljesen a huvelyflorad az erosen tulzott tisztalkodasoddal. A borodnek is van egy alapszaga, azt sem tudod eltuntetni, csak a sajatodat nem erzed.
2018. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális teljesen ilyen melegben.
2018. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A punci illata finom dolog...


Amúgy a patikában kapható tejsavas oldat fillérekért. Azt hígítsd és azzal öblögesd a puncid fürdés közben. Az helyreállítja a savas környezetet és minden gombát és bacit kiöl ami nem kell oda. Amilyen illata lesz utána az természetes finom és izgató...

35F

2018. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!