Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom miért élvez el olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért élvez el olyan nehezen?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy kezdjem ,mert sok férfi pont nagyon hamar elélvez, és gondolom ez a gond nem olyan gyakori. Nagyon szeretem a párom, és nagyon szeretek vele szeretkezni is. A szeretkezések alkalmával nagyon nehezen élvez el, általában egy aktus 1-1,5 óra, többször váltunk pozíciót, és én is aktívan kiveszem a részem. Külön figyelmet fordítunk az előjátékra is. A párom azt mondja, akkor tud elmenni, ha egy bizonyos ritmusban csinálja. Ő leginkább a misszionárius pózt szereti mert olyankor ő irányít. Az esetek többségében és hamarabb megyek el mint ő. Miután én elélvezek kezd igazán mozogni, de sokszor olyan erősem csinálja, hogy már fáj.

Nem használunk óvszert. Beszélgettünk arról, hogy mennyit masztizik, hogy esetleg nem-e az a baj, hogy hozzászokott a kezéhez, de azt mondja hogy hetente max 1x.

Nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, de sajnálom, hogy a szeretkezések kb felénél nem tud bennem elmenni, és látom rajta, hogy szégyelli. Persze, nem kezdek el hangosan sajnálkozni, de tudom, hogy neki se jó ez. Valakinek volt már hasonló problémája?

29N



2018. aug. 7. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt részem ilyen pasiban.

Csak reszelt, reszelt, reszelt, és én már halálosan “kiszáradtam”.

Lehet szervi probléma, de lehet mentális is. Utána kéne járni egy szakembernél.

2018. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha a körülmények zavarnak pl kényelmetlen a hátsó ülés vagy meleg van, vagy nincs nyugalom, vagy a csajjal nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon akkor én sem tudok elmenni. Akkor sem ha nem érzem hogy a csaj kívánna. Pl útszéli lányokkal egszer sem tudtam elmenni pedig gyönyörű 18-20 évesek voltak de nem volt jó a hely és nem is akartak tőlem semmit sem pénzen kívül így nem ment.

Az hogy aktív vagy nem jelenti azt hogy jól is csinálod. Sok lelkes csaj csinálja totál $zarul és csak azért nem segítünk nekik hogy kéne mert akkor egyből letörik a kedve és átmegy passzívba és csalódottságában semmit nem akar csinálni.

Ha erősen csinálja és neked az fáj az lehet gond. Igaz csak filmen lehetett eddig látni hogy az erőszak és a brutalitás izgatja fel azt a férfit aki traumát élt át és amikor megdugja a nőt akkor meg is gyalázza lényegében. Ha ez van akkor pszichiáterhez kell sürgősen menni.


Az is gát lehet ha huzamosabb ez az állapot hogy a párodra ráült a teljesítménykényszer és eleve stresszelve áll neki ami aztán cseppet sem segít!


Az is lehet hogy te tág vagy, neki meg amúgy sem nagy a cerkája és kicsi a stimuláció. Járj el intim tornára! Amikor egy szűk negyvenes nő belém ült anno olyan szűk volt hogy minden mozdulat isteni volt. A tág nőkkel meg sokszor mintha befőttes üvegbe lógatnám. Főleg amikor már 3x elélvezett és teljesen nedves.


Az hogy könnyen elmész az nagyon jó dolog. A többit meg próbáljátok jobban megérteni és beszéljetek többet. A szexbe pedig vigyetek bele sok humort és nevetést, játékot mert az lazít és könnyebben rájöttök a dolgokra ha nem görcsöltök!

35F

2018. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#7 Ha van,hogy kézzel fejezi be,akkor meg 1000%,hogy a túlzásba vitt önkielégíés áll a dolog mögött,tehát maga a fizikai inger nem elég neki,nem az az oka,hogy te rosszul csinálsz valamit vagy nem vagy elég vonzó számára.
2018. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a túlzásba vitt önkielégítés az oka ennek. Simán alkati kérdés.

Legalábbis én iszonyatos rengeteget recskáztam, mégis gyorstüzelő vagyok a mai napig sajnos,

nehéz visszatartani nehogy hamar elmenjek, ha a feleségem elmegy, én is rögtön elmegyek

41f

2018. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!