Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti kipróbálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti kipróbálnátok ezt?

Figyelt kérdés
Instruálni egy pasit, hogy hogyan maszturbáljon,miket csináljon. Például úgy, hogy emailen írtok egymásnak, ti meg adnátok a "parancsokat", hogy a beszélgetőpartner miként elégítse ki magát.
2018. aug. 6. 22:53
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Rohadtul bírnám. 19L
2018. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
igen :)
2018. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Jajjj de nagyon sexy huh de benedvesedtem, azta
2018. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem tetszik.....utalok ilyen sokat írni....túl macerás
2018. aug. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%
Nekem férfiként tetszene a szitu ha engem iránytanánka így :)
2018. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

én ezt fordítva csináltam, hogy a csajt irányítottam, feladatokat adtam neki, de inkább terápia szinten.

Két csaj volt eddig, az első már régen valamiért nagyon bukott a megalázó dolgokra és húzta a száját, de mindent megcsinált amit írtam neki. Bizonyítékként még képet is küldött, de egyik feladatnál túl lőttem a dolgot és azután megszakadt a kapcsolat.


Másik lány érdekesebb volt, neki párkapcsolata van és problémája volt a szex és maszturbálással. Konkrétan maszturbálás nagyon ment neki, de a szex nagyon nem. Szex után mikor pasi elment zuhanyozni, gyorsan kielégítette magát, amit pasival sehogy sem ért el.

Beszélgettünk, próbáltunk megoldásokat találni és végül írtam neki 1-1 dolgot, hogy próbálja ki, maszturbálós feladatok elsőnek és utána maga a szexben játékok.


Ez egy nagyon vicces dolog, de csak tényleg akkor működik, ha nem szexuális alapon csinálod, hanem kicsit terápiának fogod fel. Ha kiéled a saját perverzitásodat a másikon, akkor az nem jó. Meg kell ismerned valamennyire a személyt akivel levelezel és hozzá megfelelő utasítások kellenek. Plusz fontos, hogy legyen értelme a feladatoknak. Pl nálunk, hogy oldódjon a párjával a szexualitása, el tudja engedni magát mellette.


Az amit te keresel nem fog sokáig működni, hiszen csak egy orgazmusról szól. Lehet találsz egy túlfűtött lányt, aki belemegy 2 levél váltásba, élvezni fogja az irányítást, majd ő is maszturbál egyet, kielégül és vége is.

2018. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%
Azt ugye tudjátok, hogy valójában nem csaj írna, hanem egy farokverő homi? :D
2018. aug. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%
Én kevésbé, azt viszont annál inkább imádnám, ha a srác mondaná meg, hogy én mit csináljak:D
2018. aug. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be. Azt szeretem, ha a férfi irányít. Akár ilyen helyzetben is.
2018. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
31%

Hát ennyire még én is vagyok "perverz"!

F/60

Keressetek hölgyek!

2018. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!