Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal férfi prostituáltra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal férfi prostituáltra jellemzően milyen korú vendégek tartanak igényt?

Figyelt kérdés
Vagy válogathat az, aki ilyen munkát végez? Társkeresőn rengeteg 40-45 éves hölgy talál meg, és felmerült ötletként.

2018. aug. 5. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Ebbe a korosztályba tartozom.

De fizetnék -e szexért ?

Elárulom neked nem. !

Pedig szep sem vagyok.

Ingyen hozzá lehet jutni :)

Ebből nem fogsz megélni gyanítom :)

2018. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, h a nők 99%-a ezt gondolja, így is marad párezer érintett. Így főleg olyanok válaszaira vagyok kíváncsi, aki már volt érintett a kérdésben :)
2018. aug. 5. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nem vagyok érintett, de ismerek egy srácot, aki a testvérével ezt csinálja.

Normális munkájuk nincsen, az anyagi helyzetüket nem ismerem, de látszólag el éldegélnek. Ők mondjuk férfit is vállalnak, de nem tudom milyen a nemek megoszlási aránya. Kereslet valószínűleg van rá, mert évek óta ebből élnek.

2018. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egyik haverom szokott öreglányokkal kavarni. Nincs semmilyen oldalon, az elérhetőségét kézről kézre adják a nők.

A srác 25 éves, 15 éve karatézik, kidolgozott teste van, arca mint egy görög istennek. Intelligens, nyelveket beszél. A viagrával csodákat művel az öreglányokkal.

Nem tudom mennyit keres de itt nincs fix tarifa. Vettek már neki 200e öltönyt, fél millás órát, kocsit, stb. A vendégköre 50+ idősek.

A fő tevékenysége nem a dugás, hanem az érzelmi oldal, elhitetni a nővel hogy csodáltosan szép és kívánatos, ezt az illúziót fizetik meg.


Szóval ha ebből akarsz megélni akkor valami nagyon extrát kell nyújtanod, vagy ha nem tudsz akkor a segged fogják használni pénzért.

2018. aug. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van munkám, fejlesztőmérnökként dolgozom Pest megyében. Mellette szegény családból származom, az örökségem vagy tízen milliós hitel vagy semmi. Angolul megértetem magam, rendszeresen sportolok.

Havi 200-250-et ha félretesszek, lesz egy király kéglije a gyerekeimnek 20 év múlva, akik majd büszkék lesznek önfeláldozó, szent apjukra. Hát, bevallom, nem hiányzik.

2018. aug. 5. 22:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsősorban 40-50-es férfiak fognak érdeklődni. A nők általában megoldják máshogy, szóval számíts rá, hogy töredéke lesz a női jelentkező, és ők sem azok, akiknél magától értetődő, hogy feláll.
2018. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas tévedésben vagytok. De komolyan. 35-60-ig szokták keresni őket a nők részéről. De valóban férfiak is igénybe veszik az "aktívokat" is. Sok férfi prostituált elvileg "hetero" de bevállal olyat, hogy férfiakat szopasson, vagy csinálja nekik hátulról. Sokkal nagyobb a kereslet erre mint itt írják. Azt is elárulom, hogy hivatásos örömlányok is vesznek igénybe hivatás hímringyókat, miközben 2x annyiért dolgoznak mint a lányok. Szóval igenis van rá igény női oldalról is, nem is kicsi. Ez ugyan az mint ahogy a férfiak sem kiáltják ki ország-világnak, hogy ők jártak, vagy járnak prostihoz, úgy a nők sem fogják. Sőt, ők még inkább titkoljákt
2018. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!