Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nyalás és szopás nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyalás és szopás nálatok mennyire mindennapos a szexben?

Figyelt kérdés

Nekem kicsit olyan "idegen"és tudom,hogy 10ből 9 ember azt mondja,hogy süllyedjek el,szopni,nyalni alap dolog,de nálam mégis az van,hogy nem igazán alap dolog...


Nem vagyok vallásos,meg semmi ilyesmi,rossz élményem sincs,de akkor is..valahogy nekem olyan "természetellenes".


Nálatok hogy működik ez a dolog?

Inkább a 30-40-50-es korosztály válasza érdekelne.

Köszi

N.


2018. aug. 4. 23:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk alap, de ha ti nem annyira szeretitek, azzal sincs baj.
2018. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
nincs barátom,csak feltettem egy kérdést,hogy kinél hogy megy
2018. aug. 5. 00:36
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
Jóval fölötte vagyok a kérdezett kornak, azért még válaszolok. Kamaszkorom óta úgy gondolok a szexre, hogy tartozéka az orális érintkezés. Egy kivételével mindegyik nőmmel volt is. Szerintem a legjobb játék. Megtanultam, és látom az értelmét.
2018. aug. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%

Pedig totál alap dolog! !


Ha épp nincs hangulatanal a pasi, nyilván egy kis cumival meg lehet hozni bárki kedvét. Pasik pedig kifejezetten szeretnek nyalni, miért kéne megtagadni tőlük? ?

Ám ha téged taszít Mit lehet tenni. . Talán próbáltad már? ? Nem tetszett benne valami? ?

2018. aug. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
Én nem tartom természet ellenesnek.Előjátéknak szeretem,de a befejezést már "rendesen"szeretem.Nem könnyű igy partnert találni.Ma már sokan csak igy élvezik a dolgot,pedig a normális szeretkezésnél nincs jobb szerintem.
2018. aug. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

Amikor volt párom akkor volt, hogy csak úgy spontán is nekiálltam szopni. Nem csak az ágyban este mikor szexre került a sor. Pl tv-zés közben vagy főzés közben. Szeretem adni. Szívből jön nálam.


N

2018. aug. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
talán azért tűnik számomra idegennek,mert nyalni a kutyák és egyéb állatok szoktak,nyelvelik egymás fenekét,szopni meg például a borjúkák,vagy a csecsemők. Nekem olyan állatias szintre alacsonyító.
2018. aug. 5. 13:41
 18/21 anonim ***** válasza:
70%

Ha az ember - nem állat módjára - szexel, akkor az élvezetek húrjait végig kell pengetni!

Az igazi szeretkezés(!) csak az orállal teljes, amikor a másik testét ismét felfedezem, és mint egy hangszeren játszom is rajta! Annyira eggyé tud válni az ember a kedvesével, hogy a légzésünk is egyszerre lüktet! Nekem az is bőven belefér, ha a drágám a "nehéz napjait" éli: olyankor sokkal kívánósabb, és és én mindenre képes vagyok a boldogságáért! Orál nélkül nincs igazi szeretkezés!

2018. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
55%

Mi jobban is szeretjük, mint a szexet.

Bárhol lehet és időtakarékos, ha csak kis időnk van egymásra. :D

2018. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nálunk nem alap.Hébe-hóba neki megteszem,mert ő szereti,de én utoljára kb egy éve hagytam,hogy kezdjen velem lent valamit...nekem jobb nélküle
2018. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!