Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megerőszakolás fétis kiéléséne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerőszakolás fétis kiélésének ezen lehetősége nagyon beteg?

Figyelt kérdés
Egy szexuális szolgáltatást betegnek tartanátok (nincs ilyen, csak kitaláltam, hogy lenne izgi)? Pl egy zárt parkot, ahova a nők bemehetnek, és élvezheznék, amint valaki letámadja és a magáévá teszi őket. Tudom, hogy sokakat izgat ez a fétis, kíváncsi lennék, ki hogy próbálja kiélni.

2018. aug. 4. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elnyomva.

Mert hiába izgalmas az agyam tudja nem normális ez a vágy .

Viszont mióta tudom több nőt is izgat ez kicsit könnyebb a tudatomnak.

2018. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem reális valaki betévedhet
2018. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy próbalom kiélni hogy a pasim tudja valamennyire hogy izgat ezért pl ha lefogja a kezem probalom kihúzni ezáltal mďg szorosabban lenyomja, vagy azt hazudom hogy fáj amit csinál ettől meg ő gerjed be és jobban olyan mintha erőszakolna :D

24L

2018. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Akik erre izgulnak

Egyszer éljék át milyen az a nemierőszak

Utánna nem fognak vágyni rá!!


Más képp is ki lehet mutatni a férfi dominanciát és a félelmet!!


24N

2018. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aki nem érti, érzékeli, mi a különbség akaratlan erőszak és fétis között, az miért veszi magára?
2018. aug. 4. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor működne ha a park zárt és kontrollált lenne és a támadók mind jóképű izmos csávók lennének. Viszont ez a szolgáltatás szerintem nem állná ki a törvényességi próbát a kerítés és a kitartottság bűncselekmény tényállását tekintve és sok nő nem merné felvállalni akkor sem ha nagyon vágyna rá mert a társadalom megbélyegző és gátlásossá teszi a nőket...

35F

2018. aug. 5. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, jól írod!

Természetesen ez mind csak fiktív, de igazad van teljesen.

2018. aug. 5. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!