Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazán jó szex szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán jó szex szerintetek csak a szép emberek között történhet meg?

Figyelt kérdés
Az az igazi, vágyakkal teli szex?
2018. aug. 4. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség......
2018. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Végülis igen.
2018. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem.

De nyilvan ők szerencsésebbek.

De csak az miatt ,hogy könnyebben találnak partnert maguknak.

2018. aug. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy férfi az életemben nem igazán volt helyes, testre sem volt nagy szám de edzett szoval átlag, de tenyleg heges volt az arca ilyenek nem egy szivtipró de olyan szintű szexuális vagyat valtott ki belolem soha nem szexeltem olyan jot senkivel pedig volt igazán helyes pasim.

De vele megremegett minden :D

2018. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazán hülye vagy?

Miért gondolod azt, hogy a mocskos szex csak bizonyos emberek kiváltsága?

Ugyanúgy lehet kívánni egy bármilyen külsejű embert, mint egy Adoniszt, vagy egy csinibabát.

Ha így gondolkodsz, sosem lesz részed jó szexben. Mert nyilván csakis a tökéletes testről álmodozol.

2018. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem! Sőt, testi fogyatékkal élők is élvezik. A BBC-nek nemrég volt erről egy mûsora.
2018. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6


De akkor az van hogy a testi fogyatékkal élők kívánnak más testi fogyatékkal élőt? A csúnya emberek kívánják egymást?

Vagy pusztán a túlzott kiehezettség vezet oda hogy végül egy csúnyát is bevállalnak.


Mert például a szép emberek nem kívánják a csúnyákat...ez amúgy miért van? Ez az agymosó szépségideálokat erőltető médiának, szórakoztatóiparnak köszönhető csupán? Hogy az önértékelésüket az emberek attól teszik függővé, hogy külsőre hányas emberrel szexelnek?

2018. aug. 4. 20:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Azzal kezdeném hogy nem tartom magam túl érzékenynek és senkit nem kívánok megbántani... A szépség, és a testi fogyatékosság szerintem két különböző dolog, Ray Charles-nek eszméletlen sok csaja volt például... A szépség meg szubjektív, és a szex attól lesz fantasztikus, ha a két ember nem a külvilággal hanem egymás örömével foglalkoznak. Mint nevezzük így testi fogyatékos, egyáltalán nem csupán fogyatékossággal élő emberrel vágyom a szexre viszont ez sem kizáró ok nyilván függ attól hogy milyen a két fogyatékosság. Sokan a fogyatékos embereket úgy képzelik el hogy aszexuálisok, meg nekik úgy is mindegy, de nyilván ez a kérdés ennél sokkal bonyolultabb és árnyaltabb. Bizony nekem is fura volt mikor először történt olyan nem fogyatékos lánnyal ismerkedtem meg aki mondjuk ki az idegennyelvekben "béna" volt, de ha külföldre utaztunk akkor ő segített nekem (amiben kellett) én meg fordítottam neki. Akkor most ki volt előnyben vagy hátrányban? Zárógondolat és vállalom akár a lepontozást: Mindenki kapott valami útravalót ami lehet hogy nem fogyatékosság de egy gyerekkori trauma, lehet a melletted ülő jóképű izmos latin pasi fél az égdörgéstől tehát nincs tökéletes, csak ember és ember...
2018. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kellenek a vágyak. Ezek nagyon fontosak. Vonzalom és izgató érzés a másikkal kapcsolatban.

Kell technikai tudás. Ez is alap.

Kell nyugodt hely légkör idő és tettrekész test.

Az összeszokás sokat javít a jó szexen is. A szerelem pedig mégtöbbet. A szerelem a rossz szexet is jóvá teheti.


A legjobb szex egy 43 éves testes nővel volt amikor 24 voltam. Szép szűk puncija volt. Isteni érzés volt.

35F

2018. aug. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!