Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves lányként nagy gáz, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lányként nagy gáz, ha a 30-as,40-es férfiak vonzanak? Legszívesebben rájuk vetném magamat.

Figyelt kérdés
2018. aug. 3. 14:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Konzultálj 19/L-el...


Érdekesek ezek a kérdések..

2018. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy gáz! Legalábbis nekem nem.
2018. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Pomazi73 ***** válasza:
Dehogy gáz. Rám is írhatsz.
2018. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

#1 rá gondoltál ugye?😃


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Mellesleg nekem is bejönnek a harmincas férfiak. Bár igazából lehet velem egykorú is, ha normális 🙂

21N

2018. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
valamilyen szinten érthető
2018. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a ti vonzalmatok érthető. Bár amikor én voltam 1-6-7-8 akkor sértőnek éreztem, hogy kevésnek tartanak.

Aztán amikor elértem ezt a 30at, ahol most tartok, gyakorlatilag sokkal érettebben, stabil anyagiakkal és a nők terén (és az ágyban is) nagyobb hozzáértéssel, már értem miért jó nektek.

De egy férfinak miért lenne jó hosszú távon egy 10 évvel fiatalabb lány?

Persze pár hét, vagy egy alkalom az más. De évekre nem éri el közel sem azt a szellemi érettséget egy 18-9 éves lány, mint egy 30 éves nő.

Akik pedig nagy elánnal állítják, hogy de igen, nagyon hamar kiderül, hogy közelebb állnak a 10 évesekhez fejben.

De azért azt ne felejtsük el, egy 30 éves pasi se fog kelleni, csak mert 30 egy 18asnak. Ahhoz kell a külső, jobb esetben a belső vonzalom is. Aki a pocakosakat szereti, neki nem fog kelleni egy eresre gyúrt férfi, sem fordítva.

2018. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem gaz
2018. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31 vagyok akkor beleferek az intervallumba :)
2018. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
F/46 🙂
2018. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Gáznak nem gáz én 19 évesen össze jöttem egy 30as pasival helyes volt minden gondoltam ez az minden tökéletes, fél év után kezdtem érezni hogy teljesen másképp gondolkodunk, 1 év után szakítottunk mert egyszerűen teljesen kijött mennyire különbözünk szellemileg és nem volt olyan érzelmekkel teli sem sok csalódás stb...szóval más.

Jelenleg 22 vagyok 25 éves a párom és mintha olyan lenne mint én csak fiúban 😊

2018. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!