Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik szexpartner kereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szexpartner kereső oldalt ajánljátok?

Figyelt kérdés
Mennyi az esély hogy találok lányt aki találkozik velem?
2018. aug. 2. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
szexrandi.hu
2018. aug. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Nincs olyan nő sehol aki találkozni is akar. Én fent vagyok szinte mindenhol, de csak kamus és komolytalan nők vannak.
2018. aug. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Azért nem kellene nehány rossz tapasztalatból negatív következtetést levonni.

Én nő vagyok, fent vagyok szexpartner kereső oldalon, és néha igénybe veszem az ilyen irányú ismerkedési formát. De nem fekszem le minden pasival, aki rám ír.

Azért mert nem vagy szimpatikus néhány nőnek, még nem kéne azt kiabálni, hogy mindenki kamuzik.

2018. aug. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lassan 10. éve fent vagyok és eddig senki! Nem akarom elhinni hogy senkinek nem tetszenék! 2. voltam
2018. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah, hogy nőként találsz nem azt jelenti hogy férfiként is...:D

Azért a kettő ég és föld.

2018. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ott csak a legjobb pasiknak van esélye.
2018. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!