Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a véleményetek erről a témáról?

Figyelt kérdés
Utána olvasgattam ennek az alfa meg béta meg stb dolognak kezdve azzal hogy ki rakta bele a köztudatba.Főleg nőktől kérdezném hogy mi a véleményetek erről?Csak az alfa jó nektek?egyáltalán mitől alfa nektek?Mi a véleményetek a mondjuk a bétákról ha van...egyáltalán hisztek ezekben?

2018. júl. 29. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább evolúciós pszichológiát olvasgatnál!
2018. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak a kisebbségi komplexussal rendelkező fiúcskák találták ki annak érdekében hogy igazolják önmagukat azzal hogy nem tehetnek arról hogy nem jutnak nőhöz.

Pedig igen is csak önmaguk tehetnek róla, lusták megdolgozni egy kapcsolatért, félnek a kudarctól, képtelenek megküzdeni egy nő vonzódásáért, mindent készen akarnak megkapni egy karosszékben ülve a számítógép előtt.

Nyilván nem fogok egy lusta onbizalom hiányos, intenetfüggő kisfiút (kortól független) választani egy magabiztos, céltudatos, szorgalmas férfi helyett, akinek van jövőképe és képes küzdeni egy kapcsolatért.

35/N

2018. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vállalom, lehet, hogy én vagyok a tudatlan, de ez micsoda? Mert nekem erről egy dolog jut csak eszembe. Egy régi mese, még gyerekként láttam, kutyákról szólt. Azt hiszem Alfa és Omega volt a címe.
2018. júl. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoktam olvasni csak az érdekelne hogy ez a felfogás mennyire él még a köztudatban.
2018. júl. 30. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miről is van szó? Milyen alfa meg béta? Csak én nem értem a kérdést? 😅
2018. júl. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vaze, értelmiségiként nem értem a kérdést. Mit szívsz, vagy iszol?
2018. júl. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat tudod az a faroasos sorozat !

Ott van ezy alfa him es egy csomo beta him

:-D


Az elmelet lenyege h a nok az alfahimmel akarnak parosodni mert o adja tovabb a legjobb geneket de a beta az aki vegul jo apa lesz.

2018. júl. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!