Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexszel egybekötött nyaralás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexszel egybekötött nyaralás olyan emberrel akit csak néhány hete ismerek a netről, jó ötlet?

Figyelt kérdés
2018. júl. 28. 19:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
háát, ha neked ez jól esik... nekem mondjuk sose volt gusztusom a netről választani szexpartnert... nem is tudnék olyanban megbízni.
2018. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Ez csak a nyaralás ideje alatt lenne. A pasi fizeti a nyaralást. Szerintem ennyit megér. De azért kíváncsi vagyok mások véleményére is.
2018. júl. 28. 20:02
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Tapasztalt játékos vagyok és nem szoktam csalódni, jó emberismerő vagyok és tudom mi kell nekem, meg hogy kezeljem a különféle helyzeteket, de .... egy éjszaka is esetleg nehezen fér bele, illetve sokkal nehezebben, mint akit előtte pár órája személyesen ismerek...


egy nyaralás meg.... hát az nem...

2018. júl. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
naív csaj vagy tán, azt se tudod mi kell neked, azt se, hogy te milyen vagy, mit tudsz, mit tudnál, mit kéne tudnod és akkor csak magadról beszéltünk, a csávóról meg méginkább fogalmad sincs... lehetsz kb. 20 éves, de ha több, akkor is van, aki 20 évesen tart ott ahol te
2018. júl. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Két esélyes! Még akár jól is végződhet! Volt már ilyen!
2018. júl. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Látom vannak még itt akik elvinnenek nyaralni így ha jo nő vagyok. 😆
2018. júl. 28. 20:07
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

Én is így akarok Balatonra találni csaj nyaralótársat.


Én megmondom őszintén azt, amit a Kérdező kiírt.

Hogy szexszel egybekötött lenne.


De valamiért nagyon hálátlan, nemakarom és nem kalandvágyóak. Nem is tudom... olyan bizalmatlanok.

Persze, a mai világban ennek alapja van, de nem kéne úgy kezdeniük, hogy szervkereskedő, emberrabló, sorozatgyilkos vagyok.


Mert akkor kb minden ismerkedésnél ezt kéne feltételezni. Mégsem úgy teszik.


Régen, 2010-2011-ben jobban ment a neten az ismerkedés. Még nyitottak voltak az emberek.


Az ajánlat még mindig fenn áll!

Legyél nagykorú, és a 24-ik életévvel bezárlag keresek női nyaralótársat!

Előny: Ha magas vagy és házias :))

21/ffi

2018. júl. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%

3-4 vagyok, és bármikor találhatsz olyan nyomit is, aki látatlanba elvinne téged nyaralni...


elég ha rákeresel a szüzesség témára és a 20+ szűz csávókra, akik mind le fogják pontozni ezt a válaszomat

2018. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ilyen felajánláson már én is gondolkoztam. Egyszer élünk és ez csak szex és szórakozás.
2018. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.....
2018. júl. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!