Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Mit tegyek ha nem akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit tegyek ha nem akar velem szexelni a párom?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Egyébkénk sem volt jellemző a napi 3x szexelés, heti 2 volt az átlagos. Viszont most már 2 hete semmi, csak a szöveg hogy fáradt. Elhiszem hogy fáradt de eddig nem volt jellemző hogy ennyire lesz.rjon. Hiába próbálok én kezdeményezni, ha megtaperálom odalent elveszi a kezem hogy én mit nem értek azon hogy ő fáradt. Pasik véleményét várom inkább hogy férfiszemmel ez miért van?

22/l


2018. júl. 26. 21:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Elég érdekes szituáció, az biztos. Egyrészt lehet, hogy van valamilyen feszültség az életében, amiről nem beszél (pl munkahely, stb), másrészt lehet identitászavar (ami egy idő után fokozatosan kiéleződik), vagy akár egy harmadik személy is (az általad leírt körülményekből szerintem ez a legkevésbé valószínű). Ezek mellett amúgy szerintem el kéne mennie egy alaposabb kivizsgálásra, a probléma forrása valamilyen hormonális zavar lehet, aminek a hátterében akár komolyabb probléma is meghúzódhat (a leírtakból én a tesztoszteron szintben látom a gondot, vagy a vesében/mellékvesében, esetleg pajzsmirigy zavar is bekavarhat). A fáradtság is lehet amúgy egy tünet.

Nem változott valami mostanában az állapotában (pl a viselkedésében, fizikai állapotban, stb)? Esetleg nincs új élethelyzet? Valami olyan változás bármilyen területen, ami egy kicsit is kirívó?

2018. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Bence_ ***** válasza:

Sose voltam még olyan fáradt, hogy nemet mondjak. Fiatalon, szerelmesen egész napos kőműveskedés után is volt szex.

Lehet, hogy Ő ilyen de van olyan pasi akinek ez fontos.

De ha fáradt is lennék akkor is van kezem, szám. Foglalkoznék veled.

2018. júl. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A taperolás helyett próbáld meg szopással kezdeni nálam ez bejött sok sikert.
2018. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, a munkahelyén voltak gondok, a főnökkel és az anyagiakkal. Nagyon nyomasztotta, de otthon nem beszélt róla, gondolta ez az ő dolga, megoldja Miután nem mondta én is magamban kerestem a hibát, és tovább nem akartam már nyomulni, nem akartam, hogy kötelező legyen, hagytam inkább, próbáltam megérteni és inkább sokat beszélgetni, együtt csinálni valamit. Eltelt a nehéz idő, úgy kb. 1.5 hónap aztán miután megszűnt a munkahelyi feszülstség, megkönnyebbült, elmondta és minden visszaállt a régi kerékvágásba. A párkapcsolat erről szól, számomra legalábbis, mert értékes ember nagyon szeretem. Nem tudtam volna dobni, aztán majd jön más.. más is ebben a világban stresszes. Meg kell beszélni és türelmesnek lenni, bár tudom ma ez már kihalt, ha nem működik kényünk kedvünk szerint kidobjuk. Nem szabad önzőnek lenni.
2018. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. utolsó: próbálok nem önző lenni de szerintem egy kapcsolat intimitás nélkül nem ér semmit. Nem arról van szó hogy én nimfomániás vagyok, csak az hiányzik hogy vele legyek.
2018. júl. 27. 19:10
 16/18 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen lányt keresek akinek igen is fontos a testiség! Én is ilyen vagyok. Ismerj meg! 10. voltam.
2018. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszönöm de nem másik társat keresek hanem erre a helyzetre megoldást. éppen ma megtört a jég, de kitudja most megint mennyi szünet következik..
2018. júl. 27. 22:14
 18/18 anonim ***** válasza:
Szuper nő lehetsz :)
2018. júl. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!