Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz manapság olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz manapság olyan domináns lányt találni aki háziállatként tartana?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen itteni keresés céljából kérdezem, csak mostanában megtetszett az a dolog, hogy valaki(nő) szó szerint háziállatként tartson engem(kutyaként,macskaként), nyilván nem túlzott ideig maximum 1-2 napig, csak kipróbálnám, mert egyszerélünk. Szerintetek nehéz olyan nőt találni aki ilyesmire vevő lenne?(Nyilván nem gondolok prostituáltakra.) Mert az eddigi "kalandjaim" közt nem igazán találkoztam domináns lánnyal. És az is érdekelne, hogy más már élt már át ilyesmit vagy vágyott-e ilyesmire vagy csak én vagyok most ilyen beteg?

-Trollok kíméljenek!

18/F



#BDSM #emberi háziállat
2018. júl. 22. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mire gondolsz ezen belül?

19L

2018. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mit csinálnál? Vezesselek pórázon oké, még valami? :D
2018. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem vagy te még csöppet fiatal az efféle perverziókhoz?

Nem mintha elítélnélek, csak feltételezem, 18 évesen még nem élhetsz olyan régen nemi életet. Honnan jött neked ez a fétisszerű dolog?

2018. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagy egyedül vele.Én speciel olyan barátnőt szeretnék aki dominánsabb/elnyomó vagyis nyitott szexuális téren.Nyilván ez olyanokat foglal magában hogy a szexben az ő gyönyöre az első illetve fontosabb.Persze ehhez kell egy megfelelő szabályrendszer hogy meddig lehet elmenni mit hogyan de ami a legfontosabb hogy ő ténylegesen élvezze hogy "kínozhat" azzal hogy fokozza bennem a szexuális feszültséget.Van is erre egy kifejezés ha jól tudom ez a submale talán?Mondjuk nálam azért nem ilyen durva hogy állat szinten de mondjuk én inkább életformaként tudom elképzelni.23f
2018. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1.Kommentelő: Igazából olyasmire gondoltam mint amit a második válaszoló írt.

2.Kommentelő: Igen ilyesmire gondoltam, meg ez a ténylegesen csak háziállatnak nézés érdekel, aztán kitudja, hogy még mit talál ki a beteg elmém :'D.

3.Kommentelő: Igen én is furcsáltam, ezt a dolgot, de ezt annyira nem tartanám fétisnek, mert nem azt mondanám, hogy csak azért csinálnám, mert izgat, hanem mert érdekel, hogy pszichológiailag milyen érzéseket válthat ki belőlem.

4.Kommentelő:Akkor megnyugodtam. :'D

2018. júl. 22. 21:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. A valós állatokat nagyon szeretem, de azon kívül hogy etetem, sétáltatom, labdázok vele és nem jöhet fel az asztalra, nem sokat csinálnak. Beszélek hozzájuk de ugye egy állat nem válaszol. Pláne nem fekszem le a kutyámmal. Átgondoltad te ezt? :D
2018. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyenekkel érdemes vigyázni, nehogy traumát okozzon neked.
2018. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#2 Figyelj épp ezaz, hogy nem gondoltam át, és nem is vártam el, hogy az úgymond "gazdimmal" lefeküdjek. Talán csak túl sok animét néztem vagy csak szeretet hiányos vagyok nem tudom, de akkor is érdekel, hogy milyen hatással lenne rám, az amit leírtál. (Tudom ezekután már annyira nem lehet komolyan venni ezt a dolgot.:'D)

#7 Nahát igen, azért előtte részletesen megismerkednék az illetővel.

2018. júl. 22. 21:17
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Animeeee


szerintem az első fél óra unalom vagy elnyomás után mondanád,hogy áhh hagyjuk.. XD


23/N

2018. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Benne van a pakliban, de akkor is cuki és izgi fél óra lenne xdd. Bár ha olyan lánnyal csinálom aki élvezi is azzal csak nem lenne unalmas. :'D
2018. júl. 22. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!