Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora az az idealis meret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az az idealis meret ami nem kicsi, de nem is annyira nagy, h ne tudjon teljesen merev lenni?

Figyelt kérdés
Ugy tudom, h a nagyobb meretu szerszamoknal problema szokott lenni, h mem tud eleg ver menni bele, ez igaz?:D es mi az a meret amitol mar kicsinek szamit? optimalisan szerintetek milyen meret legyen?:D Nekem 18, az ennel nagyobbnak (mert ugye azert boven van) van ertelme?:D Koszi elore is a valaszokat.
2018. júl. 20. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 22 cm , ha ez nagynak számít? de hidd el megy abba is vér és kőkemény mindig :D Szóval az első tévhitet már el is oszlattam, amire gondoltál. Szerintem a nőknek egy 15 cm-es bőven megfelel , ami mondjuk 4,5 cm átmérőjű. (nekem 5,6 átmérőjű és ez már a too much kategória sok nőnél, de a párom imádja a méretem és nekem ez számít csak).
2018. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem olyan 5cm vastag. :D na, a tied az mar nagy, napozni lehetne alatta. :'D koszi.
2018. júl. 20. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!