Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan adjam tudtára, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára, hogy nagyon kívánom, azon kívül, hogy viszonzom a szemezést? Miből veszitek eszre, ha egy nő kíván titeket?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki, ez már a 21. század.
2018. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon bejössz nekem.


Nehéz dolog mi?!

2018. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hányszor mentetek oda olyanhoz akivel a szemezésnél tartottatok, hogy szia tetszel... és hányszor jött össze?

Ugyanmár, akik ezt írják azok éppen, hogy sose voltak meg hasonló szituációba se, azért válaszolnak olyat amit 10bol 1 nő csinál meg, és akkor nem is ide írná ki a kérdést..

2018. júl. 20. 13:30
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért lehet mással is nyitni. Azért az nem nagy kunszt, hogy szimplán odamész hozzá, hogy beszélj vele egy kicsit. Lehet akármilyen ártatlan nem is feltétlen valós dolog. Bár eleve könnyebb lenne bármit mondani, ha tudnánk a pontos helyzetet és az ismeretség formáját.

Mellesleg legutóbb én valami ilyennel mentem oda egy lányhoz, hogy lenne kedved valahova együtt elmenni? Nem pontosan ez, de valami ilyesmi. Semmit nem agyaltam rajta. Mondjuk nem is jött össze:D Mert volt barátja, de aranyos volt, mert nagyon zavarba jött. Mondta is, hogy bocs össze-vissza beszélek, de nagyon zavarba jöttem.

2 napja meg egy lány egy master trollal jött oda hozzám. Az tetszett is. Mondjuk az egyszerűbb helyzet volt, mert buliban volt. De nem úgy nézett ki mint aki sokat agyalt rajta. Csak fogta és odajött.

Szóval odamenni és kérdezni tőle valamit, azért nem olyan nagy dolog. Onnan meg jöhet magától minden. Vagy nem...

2018. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!