Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok rangsorolnátok őket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok rangsorolnátok őket?

Figyelt kérdés

Elvis Presley

Ricky Nelson

Eddie Cochran

Nyilván fiatalon gondoltam őket, bár viszonylag mind fiatalon halt meg, különösen Eddie Cochran.

A többi rockabillyst Gene Vincent, Jerry lee Lewist, Buddy Holly-t stb. direkt nem említem, mert azért azt talán érzi az ember, hogy nem jöhetnek szóba.

Nyilván van véleményem és egy összetett dolog miatt kérdezném.

Talán jobb is lenne ha 1-10-es skálán pontoznátok őket.

Előre is köszönöm annak aki válaszol! Amit nyilván nem leszek rest értékelésben ki is fejezni:D



2018. júl. 19. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

1-10es skálán

Elvis Presley 20

Ricky Nelson 1

Eddie Cochran 0

2018. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elvis Presley - 7

Ricky Nelson - 5

Eddie Cochran - 2-3

2018. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvis 10/9 jó képű, sármos, férfias, kisugárzás, tekintet

Ricky 10/7 szép az arcformája és a tekintetében van valami

Eddie 10/7 aranyos-cuki, szomorkás csálé szemei valamiért nagyon tetszik mosollyal párosítva.

2018. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvis:10/8

Ricky:10/9- legsármosabb a trióból.

Eddie:10/5- legkevésbbé jön be.


Nekem a favoritom: Buddy Holly. A stréberek a gyengéim. Nekem nagyon tetszik az az elveszett kinézete, és az a magabiztosság amivel énekel a színpadon. Izgalmasabbnak találom a többi felsorolnál.

2018. júl. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Pedig direkt nem akartam felhozni Buddy Hollyt, pont az "elveszett" külseje miatt. Bár szerintem Jerry Lee Lewisnak is elég érdekes külseje volt és neki is elég magabiztos kiállása és egyénisége volt. Vagy talán inkább őrült?:D Vicces, hogy ő volt a legbotrányosabb és mégis csak ő él még ma is.

Viszont szerintem is Ricky Nelson nézett ki a legjobban és nem Elvis. De úgy látszik csak te látod így.

Részben a lényege az lett volna, hogy soha nem értettem, hogy miért Elvis volt a legnagyobb csillag. A dalai 99%-át nem ő írta, hiába mondják akkora hangja se volt, a gitár csak dísznek volt a kezében és mint írtam szerintem annyira külsőleg sem volt jó, mint pl. Ricky Nelson. Bár az is igaz, hogy hozamosabb ideig csak ő tudta felvenni a versenyt Elvis-el. Chuck Berry és Little Richard réteg zene volt inkább, Jerry Lee a botrányai miatt hamar nagyot zuhant, annak ellenére, hogy egy rövid időre leszorította Elvist.

Viszont Nelson-t lehetne mondani az első tini-sztárnak. Az biztos, hogy Justin Biebernél épkézlábabbul néz ki:D Ez lett volna a másik ok ami miatt feltettem a kérdést.

Mindenesetre nagyon köszönöm az eddigi válaszokat!

2018. júl. 19. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:

A gitár csak dísznek volt a kezében? Ugye nem annyira ismered az élettörténetét....?

Nem csak gitározni tudott, zongorázott is, és nem utolsó gondolat, hogy sosem járt énektanárhoz. A hangja nem valami tanult, mesterkélt hang, hanem természetes adottság.

Akkoriban ritka volt a fehérbőrű ember “fekete hanggal”. Bár a népek szerették a feketék zenéjét, a faji előítéletek miatt nem volt annyi lehetőség hallgatni őket.

Elvisnek az elképesztő hangján kívül piszkosul megnyerő kisugárzása volt. Csak nézz meg tőle egy koncertfelvételt. Persze sosem lesz ugyanolyan, mintha ott ülnél élőben, de még így, 50-60 év távlatából is lehengerlő az előadása. Akkoriban a konzervatívabb előadók után egy ilyen fiú, aki tekergeti a csípőjét a színpadon, megőrjítette a rajongókat.

Azért ahhoz kell bőrnek lenni az arcodon, hogy ilyen szinten lefikázz egy ekkora legendát.

Gondolom te sokkal jobban énekelsz, és az elképzelhető összes hangszeren tudsz zenélni.....? Ugyehogyugye?

2018. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ugye te nem ismered?

Milyen fekete hangról beszélsz te? Elárulod, hogy kinek a szavait majmolod és büfögöd vissza? Sok mindenből, de többek között abból is látszik, hogy úgy adod elő mintha te ott sikítoztál volna minden koncertjén.

Igen jobban gitározom, olyan szinten zongorázni rengetegen tudnak. Nem, nem éneklek még annyira sem. Borzasztóan énekelek. De egy socker football bíró szerinted mekkora cseleket tudna csinálni? Remélem képes vagy elfogni a jogos analógiát.

Mit mert meg csinálni? Komolyan tájékozódjál már! Nézd meg a slágereit és nézd meg belőle az eredetit. Pl. Carl Perkins-t! Nézz meg egy Link Wray_t 56-ból! Na az újítás, olyan szintű mint amit 10 évig még nem mertek csinálni. Na pl. ő félig fehér, félig indiánként mert olyan fekete zenét is csinálni, amilyen keményet még John Lee Hooker, Muddy Waters, Howlin' Wolf és Dixon se mertek együttt véve. Színpadi előadásban hol volt ahhoz képest mint egy Jerry Lee Lewis, aki felgyújtja a zongorát? Egy Chuck Berry Michael Jackson szintű oldalstepelése miért kevesebb mint egy csípő riszálás? Little Richardnál lehengerlőbb előadást az 50-es évekbe senki nem csinált. Egész biztos, hogy csak véletlen, hogy az összes későbbi énekes őt tartotta inspirálójának inkább, mint Elvist ugye?

Amit most itt felvonultattál az 10-ből 20-as értékeléseddel nyilvánvalóan elállítottál egy kórképet magadról. Nem egészséges szintű rajongás és elfogultság. Nem én "fikázom" le Elvist. Hanem te becsmérled le a többi nála tehetségesebb előadókat azzal, hogy föléjük helyezed istenként. Ez a nagy baj.

2018. júl. 20. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!