Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Az orális kényeztetés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az orális kényeztetés teljes mértékben kielégítő tud lenni?

Figyelt kérdés
A párotok orálisan kényeztet orgazmusig és utána nincs szex az kielégítő tud lenni? A párommmal nem régóta vagyunk együtt és meglepődött hogy miután szájjal kielégített utána nem akartam szexelni. Nekem bőven elég ha orálisan kényeztetnek sőt sokszor jobban élvezem mint a szexet.

2018. júl. 18. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy teljesen kielégítő. Mivel én szex közben nem tudok elmenni,a párom utána elégít ki orálisan.
2018. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néha-néha elég, de alapvetően kell a szex. Tehát ha párkapcsolati szinten beszélünk, akkor nem elég. Van, hogy a párom együttlét előtt kielégít orálisan és még utána együttlét alatt elmegyek többször. Mondjuk ehhez az is kell, hogy rengeteget maszturbáltam már egész fiatal korom óta, még párkapcsolatban is szoktam, abszolút ismerem a testem működését, hogy mi a jó nekem.

Általában véve mindig izgatom a csiklómat együttlét alatt, így garantált az orgazmus, de hüvelyi orgazmusom is volt már jó párszor.

Én azt gondolom, aki nem élvezi magát az együttlétet, ott van valami gond. Akár saját magával, akár a partnerrel, vagy magával a kapcsolattal.

2018. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz, mint az első. Nem tudok szex közben elmenni, ezért utána vagy előtte kielégít orálisan vagy az ujjaival, és nekem ez tökéletes is.
2018. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen! Mint az előttem szólók is irták én se tudok mindig elmenni vaginálisan. Igy igénylem, hogy előtte elélvezzek. A párom kinyal, és aztán jöhet belém! Ott nem tudok elélvezni, de nagyon jó ahogy belém hatol, és mozog bennem. És ez neki is jó.
2018. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen az tud lenni, ha megvan a meghitt hangulat és az orgazmus akkor igen elég.
2018. júl. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!