Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők mennyire erogén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők mennyire erogén zóna számotokra a nyakatok?

Figyelt kérdés

Mennyire szeretitek ha foglalkoznak vele? Aki igen, annak milyen formában? Mert most az ember különböző részein más lehet a viszonyulás. Pl. van aki gyűlöli ha kézzel érnek az arcához, de máshogy megy szereti.

Persze minden ember más, csak reméltem talán kapok egy kis arányt, hogy mennyire jellemző



2018. júl. 14. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon is az, szeretem ha csókolják, harapják :) akár szex előtt is,miközben megy a simogatás, de szex közben is izgató :)
2018. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Elég lesújtónak találom, hogy egy teljesen értelmes kérdésre rajtad kívül senki nem ad választ. Bezzeg arra veszik a fáradtságot, hogy az 1000000000000000000. fárasztó péniszméretes kérdésre berzenkedjenek huszadjára is.

A kérdésnek meg igen is van értelme és haszna, feltéve ha jönnek rá válaszok. Mert befolyásolhatja az embert, hogy mibe mennyire bátran menjen bele. Volt már tapasztalatom, hogy amit az egyik lány nagyon szeretett és én alapnak gondoltam volna, az a másiknál teljesen meggyilkolta az egészet, mert nem az ő világa volt. Pl. egy ilyen kérdésnél lehet az embernek esetleg valamennyi fogalma, hogy mennyire menjen bele a dolgokba az elején, attól függően, hogy mennyire általános, vagy nem.

De úgy látszik, hogy csak az anál, meg a pénisz kérdések kellenek mégiscsak az embereknek...

2018. júl. 14. 19:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Számomra nagyon izgató ha puhán puszilgatják, akkor meg főleg, ha a pasinak olyan j kis pasis parfüm/arcszesz illata van.

Van aki a kicsit durvább "harapdálást" is szereti, nekem az már sok, csak lágyan,és persze haladhat a fülem felé, amit szintén imádok ha puszilgatnak, igazi bizsergetős érzést vált ki belőlem.

2018. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Én is szeretem, ha simogatják, puszit adnak rá, harapdálják. Azt is szeretem, ha szex közben, mikor hason fekszem és a fiú rajtam fekve van bennem fogja a nyakam. Mintha fojtogatna, de nem szorít, egyszerűen csak ráteszi úgy a kezét.

De kérdező, nem akarlak elszomorítani, de azzal sem érsz semmit, hogy kiírod ezt a kérdést. Attól, hogy mi válaszolunk, holnap vagy egy olyan lánnyal hoz össze a sors, aki szereti, vagy olyannal, aki nem. :)

2018. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a pici, finom puszikat, a cirógatást, de a harapdálást, szívogatást is ha a másik jól csinálja (mostani páromnál nem szeretem, mert inkább csak fáj, az előző fèrfinèl viszont imádtam, ahogy csinálta).

25N

2018. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha csókolgatják. Nem kimondottan erogén zónám, csak szimplán jól esik szex előtt, közben vagy után.
2018. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 B25 ***** válasza:
100%
Én is nagyon tudom élvezni, ha már csókolóztunk akkor egy idő után elfordítom a fejem hogy hozzáférjen a nyakamahoz és a párom mindig veszi a lapot, az elején gyengéden puszilgatja de a végén már az erős harapásokat is szeretem.
2018. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nedves leszek, ha a párom finoman csókolja. Attól még jobban beindulok, ha kicsit vadabb lesz és megkarcol a borostájával.
2018. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon be tudok indulni attól ha a nyakamat csókolja,harapja,nyalogatja,szívogatja a pasi.Lightosan is jó,de nekem kicsit durvábban az igazi.Szex közben is imádom ha oda teszi a kezét és (nem túl erősen) megszorítja.
2018. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádom :) Nagyon érzékeny pontom. Kiráz a hideg, ha oda adok puszit. Én is imádok oda adni puszikat, csókokat, szívesen szívogatom is. Meg még azt is szoktam csinálni, hogy végig nyalom a nyakát így egy csíkban a nyelvemmel a fültövéig. Tényleg oda vagyok érte....
2018. júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!