Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Botlottatok már bele nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Botlottatok már bele nyilvános helyen szexelő párba?

Figyelt kérdés
Miket láttatok, hogy reagáltatok, esetleg könnyítettetek magatokon?

2018. júl. 14. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Akiket láttam nem néztek ki jól, pontosabban a nő.
2018. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Kocsiban szexeltek. Szép fiatal lány lovagolt, a pasit nem láttam. Otthon a zuhany alatt kivertem.
2018. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Belém botlottak. Egy parkolóban a pasimat lovagoltam, addig egyetlen kocsi sem jött mig el nem keztük. Amikor beleültem egymás után jöttek el mellettünk a kamionok, lassítottak és majd kigugadt a sofőrök szeme. Először zavart de aztán nem érdekelt, a végén meg kicsit izgatott is hogy látnak.
2018. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
jaja volt már ilyen haverokkal be voltunk b*szva mentünk fel a citadellára és ott kurt egy csávó egy vénasszonyt,azt hittük halucinálunk ugyhogy lefényképeztük...amugy volt,hogy rám is rámnyitottak,egyszer amikor horgászni voltam és a kocsiba raktam egy csajt,meg egyszer túrázni voltunk és a mobilvécébe raktam meg a barinőm,hát elég ciki volt mindegyik...
2018. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Igen volt már, jófejek voltak, mert megengedték, hogy kiverjem a csajra. :D
2018. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Keszthelyen a kikötőnél a parkban késő este szexelt egy csaj egy pasival egy padon. Láthatták hogy jövök, de nem zavartatták magukat, így én sem tértem ki.

A csajon semmi sem volt, a ruhái szét voltak dobálva.

Én sem zavartattam magam, és leültem a szemben lévő padra, kifejezetten őket bámulni.

Szerintem ez nagyon izgathatta őket (lehet hogy pont ezért csinálták nyilvánosan) mert szinte nekem játszottak. Jó hangosak voltak, de senki sem járt arra.

Kb. 5 percig néztem őket, amikor nagy hörögve elélveztek. Megtapsoltam őket, ők meg megköszönték.

Titkon reméltem, hogy majd a csaj megszán, és leránt engem is, de ők nem ajánlották fel, én meg nem mertem megkérni, úgyhogy álló f.sszal elkúsztam.

2018. júl. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Sétáltam a veszprémi Sparnál, ott van egy erdős rész. A pad mellett szexeltek a földön, a srác alul, a lány felül. Elmentem mellettük, látták, hogy sietősebbre vettem a lépteim.

Legnagyobb meglepetésre a lány beszólt, hogy beszállhaték. Inkább siettem tovább.

(Lány vagyok.)

2018. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Láttam Nyíregyházán a Bessenyei téren
2018. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minket az erdőben látott egy gyerek zavartan a térképet nézte. Utána tűnt csak fel, hogy az utat mögöttünk keresztezi a mien így nem számítottunk onnan senkire csak oldalra figyeltünk, hogy jönnek-e.
júl. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!