Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ehhez hasonló "szexi" mozdulat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez hasonló "szexi" mozdulatok a pasiktól? Amiket imádnak a csajok? Lent a példák.

Figyelt kérdés

Pl. a hirtelen falhoz nyomás, vagy ami a szürke ötven árnyalatában volt a liftes jelenet, amikor lehajol a pasi mintha a cipőjét kötné be, de közbe végigsimítja a lábát lentről felfelé.


Vagy amit én szoktam csinálni, hogy kézenfogva sétálok a barátnőmmel és hirtelen benyúlok mögé azzal a kezemmel amivel az övét is fogom és így a derekánál fogva hirtelen idehúzom magamhoz és megcsókolom, vagy csak nézek rá egy kicsit pimaszul.


Valakinek ilyen praktikái esetleg amivel kikészítette a barátnőjét, vagy bármilyen csajt?


20F


2018. júl. 12. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, de ha elárulnám őket abban mi volna a móka? :)

Amúgy meg ami az egyik nőnél bugyi áztató mozdulat az a másiknál teljesen hatástalan. Figyelni kell a másikra és megtanulni, hogy mivel és hogy tudsz rá hatni.

2018. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom, szerintem rég rossz aki praktikákból tud csak ilyesmiket csinálni meg filmből nézi ki, stb.
2018. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Fapofával nézni az eget, néhány tévéreklámban ilyet láttam, és ilyenkor azt hiszik magukról, hogy hú de kemények. Lehetőleg napszemüvegben.
2018. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm de szeretném én is ha ilyeneket csinálnának velem :)

L

2018. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4: ugyan ez volt nekem is a gondolatom..

21N

2018. júl. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4, #5 most majd mennek a privátok. :D

Van egy két nick akikkel jó lesz vigyáznotok. :D

2018. júl. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6:

5 vagyok. Nem nagyon szoktam privátra válaszolni 😃

2018. júl. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hirtelen falhoz nyomást imádom *.*
2018. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ahhh😍 ezeket imadooom
2018. júl. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Én barátom is csinálja néha ezt a falhoz nyomós témát. Első szex előtt is ezzel készített ki teljesen. :D Csak ő még kiegeszítette azzal, hogy mindkét kezével a falhoz támaszkodott, ezzel engem beszoritva hogy ne tudjak menekülni (nem mintha akartam volna xD) és úgy csókolt meg.

Imádom azt is amikor rámnéz és minden ok nélkül megereszt egy félmosolyt.

Vagy amikor benyúl a pólója alá megvakarni az oldalát és pár pillanatra kivillan a kockás hasa (Bár inkább csak úgy tesz szerintem mert tudja hogy imádom a hasát és direkt "kínoz" :D )

Na ezektől meg tudok vadulni.


/én 31 ő 25/

2018. júl. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!