Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg könnyebb a nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg könnyebb a nőknek?

Figyelt kérdés
Elsőként a párkeresés terén, de úgy általában az életben is? Mi a véleményetek erről?
2018. júl. 11. 19:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

Csak az állítsa azt,hogy melyik nemnek könnyebb, aki volt már mindkettő:))

Másnak nem lehet róla fogalma sem.

2018. júl. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Tarskereses vagy szexpartner kereses szempontjabol igen. Altalaban veve konnyebb, mivel a ferfi “dolga” a kezdemenyezes es a hoditas. Persze lehet azt mondani, hogy jaj csak a szep nokre igaz ez, de eddigi tapasztalataim alapjan ez sem allja meg a helyet. Teljesen atlagos vagy ducibb lanyok is hamarabb talalnak maguknak valakit, mint egy hasonlo parameterekkel megaldott him. Ha mar csak a magassagot vesszuk, akkor is feltunik, hogy egy amig egy 160 centis csaj cuki, addig egy ugyan ekkora srac gyermeknek van nezve. Van akiknek sikerul ekkoran is hatarozott es ferfias benyomast kelteni, de nem ez a megszokott. A nok nagyresze a naluk magasabb tarsat preferalja, ami valamilyen szinten ertheto.


Munkahelyen valo ervenyesules szempontjabol mar kevesbe allnak jol. Foleg, ha egy ferfiak altal dominalt teruleten helyezkednek el. Ferfikent elobb fogsz egy not a haloban elkepzelni, mint komoly vetelytarskent, hiaba van meg a kepzettsege, tehettsege hozza, hogy az legyen. Szoval tobbek kozt emiatt is nehezebb a helyzetuk. Van olyan is aki ezt ki tudja hasznalni es a munkahelyen nyujtott teljesitmenye kimerul abban, hogy pentek delutani meetinget kovetoen “odaall” a fonok ele es lenyeli a glettet, de szerintem keves csaj vagyik a szakmai elismeres ezen formajara.


Es ha lenne az embernek ideje, meg kedve szepen sorolhatna azokat a dolgokat amiben az egyik nem jobb helyzetbol indul, mint a masik, de total folosleges. Valahol a nonek, mashol a ferfinak konnyeb. Ez van. Nem vagyunk egyformak szerencsere.

2018. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy sok értelmes gondolatot osztottunk meg egymással
2018. júl. 27. 08:17
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

SZÉP nőknek könnyebb és a JÓKÉPŰ férfiaknan.


Ezt írta elöttem valaki. Ez a válasz a kérdésedre.


39N

2018. júl. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem könyebb
2018. aug. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
95%

Mi ez a „nő választ” duma amúgy? Ha feltételezzük, hogy valóban mindig a férfi az aktív, a nő pedig a passzív fél, ha kezdeményezésről van szó, akkor is eldöntheti (és el is dönti) a férfi, hogy kihez megy oda. Ahhoz úgysem fog, aki nem tetszik neki, szóval a kevésbé vonzó nők ugyanabba a helyzetbe kerünek, mint azok a pasik, akiket kikosaraznak: pár nélkül maradnak.

Egyébként az, hogy kinek könnyebb, szerintem attól függ, hogy ki mit akar elérni az életben, vagy úgy egyáltalán. Persze, lehet mondani, hogy a nők felé kevesebb elvárást támaszt a társadalom, és nem vetik meg őket akkor sem, ha nem tesznek le semmi érdemlegeset az asztalra, de ha vannak céljaid, és azt szeretnéd, hogy az emberek komolyan vegyenek és elismerjék a kompetenciádat/kvalitásaidat, akkor baromi nagy hátrányt jelent a vaginád.

2018. aug. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

A parkereses konnyebb foleg ha csinos vagy. De pl engem a legtobb ferfi eddig egy szextargynak tartott, elozo baratomnak is csak a testem kellett pedig kifejezetten jo tarsasag vagyok allitolag.

De most megtalaltam aki nem csak egy csinos kis p.ncinak lat vegre😊

2018. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
A noknek minden könnyebb ki van nyalva a seg....
2018. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
pont, hogy nehezebb a társkeresés, én legalábbis ezt vettem észre. és még akkor is, ha csinos és kívánatos nő vagy, hiszen nagyon kevés az a férfi, aki a belsődet is észreveszi, még akkor is, ha az jó, hiszen a pasiknál gyakoribb, hogy csak szexre mennek, mint nőknél. hiába nézel ki jól, ha nem találsz olyan férfit, aki nem csak megfektetni akar... a nők viszont általában kapcsolatra mennek, és erre nehéz partnert találni. 20/N
2018. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
91%
A nők manapság olyanok, mint egy jó promóciós eszköz. Iszonyat nagy verseny megy értük.
2018. aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!