Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Érzésre a szopás is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Érzésre a szopás is van olyan "intenzív" mint a szex?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok és csak puszta kiváncsiság mert hát egy punci azért mégis csak "erősebb" anyagból van vagy nem tudom hogy fogalmazzam de biztos értitek :D


Ha szájjal csinálom a barátomnak mindig sok idő mire elmegy pedig szívom is meg próbálom olyan "intenzíven" ahogy csak tudom, de szerintem egy száj csak nincs olyan mint a punci. Nem?

Igazából ezzel vígasztalom magam hogy a barátomnak olyan sokáig tart így elélveznie :D tőle nem merem megkérdezni.

Úgyhogy nyugtassatok meg légyszi Ti is :D


2018. júl. 11. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
Technikától függ. Egy prosti 3 perc alatt lepippant, az asszonynak kell vagy 10 perc.
2018. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szopástól igen, általában lassabban mennek el a férfiak. De ez nem azt jelenti, hogy kevésbé jó érzés lenne, ha jól csinálják.

Mind érzelmileg, mind fizikailag meg van a maga szépsége és gyönyöre mind a kettőnek. Persze akadnak, akiknek egy kicsivel jobb az egyik, mint a másik. De szerintem nem kell hasonlítgatni.

Számomra nagyjából egyforma, de hangulattól függ. Annak ellenére, hogy soha nem szoptak le jól és végig se csinálták még. Annak ellenére tudom, hogy hogyan lenne a jó nekem. Mert ez is egyén függő, hogy ki hogyan szereti. Bár legutóbb már egész jó volt. Nem az az igazán jó, meg eleve furcsa, szokatlan és más megközelítés volt, de igen kellemes.

2018. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

A punci jobb számomra, érzésre is intenzívebb.

Orális szexnél van egy plusz dolog,maga a látvány ahogy a lány csinálja,ez olyan teljes elfogadás érzése.

2018. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon jól mondtad 3-as
2018. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Technikától függ. Volt olyan barátnőm aki észbontóan csinálta az orált. Ha valaki jól csinálja, az lehet jobb a szexnél is, mert a punci tágul, a száj pedig nem.
2018. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el a szopas sokkal intenzívebb mint a szex. Ez pusztán azért van mert több inger éri a farkat. És lehet h pont azért tart sokáig, mert ő akarja így. Tudod ez nagyon jo érzés a férfiaknak, ha lehet akkor én is húzom addig ameddig csak bírom.
2018. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!