Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, van olyan koztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, van olyan koztetek aki elvezi, szereti csinalni a szopast? Es nem csak a pasi kedveert teszi?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 19:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Igen, én. Mielőtt elárasztanátok privát üzivel, nem ismeretlenekkel, csak a barátommal.
2018. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

igen én is, a barátomnak bármikor csinálom :D

idegennek soha! ehhez bizalom kell

2018. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Igen van!

Soha nem csinálnék olyat ami nekem nem élvezetet nem okoz örömöt

Még a pasi kedvéért se

Egy normális pasi meg nem eröltet nem rágja olyanért a füled amiről tudja hogy undorodsz


24N

2018. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy szeretem. Főleg ha nem marad viszonzatlan :) Engem is kerüljetek a priváttal.
2018. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Én is szeretem persze ha én irányítom és nem erőszakosan szorítja a farkára a fejem
2018. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak kíváncsiságból, mennyi üzenetet szoktatok kapni az ilyen válaszok után, lányok, és miket írnak benne? Most már kezd érdekelni, ha már külön fel is tüntetitek, hogy nem kértek a privátokból.
2018. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Utolsó, rengeteget.
2018. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

az avicc, h ha nem írom oda, h ffi akkor van amikor egy sima üzenetre még én is kapok jellemzően 2-3 ugyanattól.. de volt olyan válasz amire jött 7 privát is XD az egyik még a pöc sé ről is képet küldött.. mekkora madarak ezek te. :D

de gondolj bele.. ha még ott lehet a válasz mögött a szexi N vagy L betű akkor az még jobban mágnesezi a privátokat..


ui. csaj vagyok lúzerek, írjatok privit, szűk vagyok, nagy csöcsökkel, szüzén 3 fa szt fogadok be egyszerre, szeretek szopn i

2018. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#8 Jó vagy,rock'n'roll
2018. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

#6

Én már azért nem merek ide lassan írni mert elég sok privit kapok utána pl:engem is leszopnál?..hogy szopsz? Hány brét szoptál már? Elküldik a farkukról a képet ezzel a szlogennel h ezzel a f@rokkal mit csinálnál?És még sorolhatnám :D

2018. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!