Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet nagyon felizgatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet nagyon felizgatni egy férfit?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom, nem ma kezdtem, de most arra lennék kíváncsi más férfiaktól(nem 15 évesek válaszát várom, hanem legalabb 25 év felettiekét), hogy amikor már hosszabb kapcsolatban vagytok, mivel tudna a barátnőtök nagyon felhúzni?Nem felidegesíteni persze...:D

Szeretném ma meglepni a párom, kényeztetni, de nem csak úgy ahogy mindig szoktam, hanem picit jobban felizgatni, hogy úgymond alig bírjon magával. :D És a végén legyen egy hatalmas orgazmusa. Imádom ott lennt kényeztetni szájjal, szóval jöhetnek a tippek, módszerek, mert nemsokára átmennék akkor Hozzá meglepni!!;D


2018. júl. 10. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég szubjektív. Ami bejön az egyiknek,az lehet a másiknak nem fog.

Magam részéről:

Egy jó beszélgetés,vidám hangulatban,kacérkodva, egy üveg jó vörös bor és ne legyen a ruha alatt bugyi... ;-)

2018. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp vesd be a kezed és nézz utánna, hol vannak a férfiak legérzékenyebb erogén zónái és azokat kényeztesd, ha eddig nem tetted volna, én mióta felfedeztem fhúú... na mindegy egy próbát megér...
2018. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lábbal is ízgi tud lenni.
2018. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oltozz be,durvulj egy kicsit kösd ki,ne engedd hogy hozzad nyúljon amíg nem utasítód
2018. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

FŐŐŐŐŐŐZZZZZZZZZ!


Annyi ilyen kérdés volt már, használd pl a kulcsszó keresőt. Nem ártana kicsit leleményesebbnek lenni ;)

2018. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A minap volt egy iszonyat jó alkalmam.

Kàvéztunk a teraszon a párommal. Egyszercsak felállt, odaállt elém széjjelebb tette a lábát, felhúzta kicsit erőteljesen az államat, megcsókolt, végignyalta a számat. Ééés nem volt rajta bugyi. Anyám majd felrobbantam a nadrágomban.

2018. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!