Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire más érzés a psiknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire más érzés a psiknak szájba élvezni, mint punciba? A lányoknak mennyire más szex közben elélvezni, vagy orál közben?

Figyelt kérdés

Hány partnered volt és hánnyal élveztél el, illetve hány élvezett el veled?

Kort és nemet is írj.


2018. júl. 10. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Orál közben nagyobb az intenzitás

Szex közben nem mindig sikerül

24N

2018. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Orállal könnyebb elérnem az orgazmust.

Igénylem, hogy kinyaljon és megujjazzon a pasi, szimpla behatolással nem a legélvezetesebb. 26N

2018. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Egy száj nem tud úgy szorítani mint egy punci. Bár kézzel kombinálva már tud annak megfelelő orgazmust nyújtani.

20 partnerem volt, 20al élveztem el. 20 élvezett el tőlem.

30/F

2018. júl. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orálisan is ki szoktam elégíteni a barátnőmet de én inkább punciba szeretek élvezni mert az nekem valahogy intenzívebb és jobban stimulál!
2018. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szájba azért "nem jó" mert ott nem én irányítom hogy mikor megyek el.. és ami azt illeti szeretem kicsit hevesebben csinálni abban a pillanatban mikor éppen eldurranok, mert ezáltal picit hosszabb lesz az orgazmus.


A száj persze kényelmesebb.. de nekem nem olyan nagy buli az oda élvezés, magát az orált egyébként szeretem, de mint előjáték.


Sok nővel voltam. Eddig az összes lánnyal el tudtam menni.. :D

A lányok akik nem dugástól mentek el, azokat később szájjal / kézzel csúcsra juttattam.


27 ffi

2018. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!