Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Fiatalon rendszeres éltem nemi életet. Nem mondtam volna soha, hogy tapasztalttá váltam és nagy szám lennék. De olyan elégséges szinten voltam. Nem sok partnerem volt, nem is nagyon akartam. Nekem nem kellet és nem kell alkalmi. Azt tanultam meg, hogy akivel vagyok mi kellett neki.

Viszont évek maradtak ki. De tényleg rá kellett jönnöm, hogy változtatnom kell magamon, mert ez nem egészséges. Nem kangörcsről van szó, érzelmileg lennének igényeim. El mentem egy hivatásoshoz, hatalmas kétségekkel magamban. Joggal voltak problémáim, ez nem én vagyok, kicsit gyötrelem volt számomra. Szóval többet nem akarnék ilyet tenni. De viszont azt tapasztaltam, hogy borzalmas voltam. Nem csak időben, hanem tényleg olyan esetlen volt az egész. Sokkal rosszabb voltam mint még fiatalon az elején. Őszintén szólva meglepett. Gondoltam, hogy fognak számítani a kiesett évek és, hogy azért biztos nem leszek a topon, de hogy még rosszabb legyek... Sok kéne még ahhoz, hogy visszarázódjak és egyáltalán el tudjam engedni magam. De ennek tudatában, hogy akarjak kialakítani egy lánnyal egy kapcsolatot? Már az elején ott lesz bennem ennek a béklyója. Teljesen tanácstalan vagyok, lehet már túl késő újra elkezdeni



2018. júl. 8. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Először is fogalmazz tömörebben


Ezt ember nincs aki elolvassa

2018. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NDSM ***** válasza:
Szerintem több lehetőség van. 1. menj el a körzeti orvoshoz és egy teljes kivizsgálást vállalj be. lehet, hogy komoly baj lappang benned. Ha ezt kizárták akkor: 2. El kellene menni egy terapeutához, akinek a szexualitás a fő területe. Ő majd kinyomozza a baj okát. 3. Az is lehet, hogy az új helyzet(prosti) váltotta ki. Nem biztos, hogy neked való a pénzért kapott szex. Nem beszélve róla, hogy a hozzád állásával is lehetett gond. 4. Egy új kapcsolatban nem azonnal lesz szex. Lesz idő megbeszélni, estleg felkészülni a rosszra. Azért mert valami egyszer nem, sikerül, még nem biztos, hogy teljesen alkalmatlan vagy rá. Úgyhogy fel a fejjel, ne maradj egyedül.
2018. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zuzu82 ***** válasza:

ez teljesen normàlis. Minnèl tobb ido maradt ki, annàl gyengèbb a teljesitmèny.


Nincs para, de ne prostizzàl: talaljàl egy csajt, lgy vele oszinte, kèrd meg hogy legyen turelmes. 1 hèt mulva màr visszajutsz a règi szintedre.

2018. júl. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az elsőn már túl vagyok. De te is rosszul tudod és én is rosszul tudtam. Nem a körzetihez kell menni, hanem egyből gondozóba. Vagy 6 dologra csináltak tesztet, nem igazán emlékszem a rövidítésekre fejből, de minden negatív.

Nem tudom, hogy ugyan arról beszélünk e de egy ilyen terapeuta kezelési turnusa kész vagyon.

Az pedig biztos, hogy ez nem nekem való. Eleve az alkalmi is elképzelhetetlen volt számomra, nem is értem mit gondoltam. De amúgy nem is igazán szexért mentem, hanem inkább, hogy kapjak egy kis gyengédséget, még ha színlelt is. Azzal meg érthető módon nem nagyon tudnak mit kezdeni. Amúgy kedves lány volt.

2018. júl. 8. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Te nem egy ösztönlény vagy, neked érzelmi oldalról kell megközelíteni a szexet. Nem kell ide sem urológus sem pszihodoki.

A képlet egyszerü: ha jó lesz a lelki kapcsolat egy nővel akkor jó lesz a szex is. Nincs itt semmi baj, ez lenne a normális.

Olyan nővel ne kezdj akinek nem fontos hogy szeressék és csak hogy keményen megdugják.

2018. júl. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet félreértettem, de én úgy értelmeztem az elsőt, hogy egy ilyen affér után kell a kivizsgálás. Arra írtam, hogy az már meg volt. Hiába nyilván látszólag igényesebb valaki és jár oltásra meg vizsgálatra, plusz nyilván védekezés, de akkor is jobb volt biztosra menni.

Az is most a bajom, hogy úgy érzem bemocskoltam magam. Hogy már soha nem leszek ez után az aki voltam.

Persze szép amiket írtok, de nem igazán ezt látom a világban. Amiket hallok minden fele, én nem igazán tudom elképzelni, hogy van még ilyen. Sokáig nagyon rossz állapotban voltam és nem foglalkoztam egyáltalán ilyenekkel. Nem is nagyon jutott eszembe sokáig. Aztán hirtelen azt vettem észre, hogy megváltozott körülöttem a világ és úgy látszik én is. Mind a ketten negatív értelemben, csak mind a ketten máshogy.

2018. júl. 9. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!