Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Balaton Soundra szexelni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Balaton Soundra szexelni járnak a fiatal csajok?

Figyelt kérdés
Szóval ha kimegyek a Soundra, akkor nagy valószínűséggel bármelyik csajt megkaphatom(természetesen jól nézek ki), és könnyen adják magukat, egyszóval vevők az egy éjszakás kalandokra? Vagy ez csak egy ilyen dolog, amit mondogatnak és nincsen igazán valóságalapja, mivel csak szórakozni mennek ki nem pedig össze-vissza k*rni mindenkivel?

2018. júl. 8. 17:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Sokan azért mennek igen, ha nem is mindig tudatosan, de jobban kaphatóak egy kalandra. Viszont ott minden "magasabb szinten" van űzve, vagyis a ribizlinek öltözött csajok csak a legjobb, legkigyúrtabb, legvagányabb, legnagyobb arcú, illetve a pénzes bömbis pasasokal állnak össze szexelni, egy átlagos, vagy még átlagnál kicsivel feletti, egyszerű bulizós srácokon keresztülnéznek.
2018. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
80%
......mert ott jön össze a társadalom hulladéka, mint amikor az MZ udvaron éjszaka a patkányok előjönnek a lyukakból, felnyitja az ember a kuka tetejét még ott is egy dagadt patkány figyel be.
2018. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
57%
#12 rossz a megfogalmazás: ezek nem hulladékok, mivel a hulladék újrahasználható vagy újrahasznosítható, ezek szemétnek minősülnek ;)
2018. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Félreértettetek. Szóval az lett volna a kérdés, hogy erre a Soundra direkt azok a csajok mennek, akik eleve könnyen adják magukat, és itt össze-vissza kavarhatnak kedvükre bárkivel, vagy pedig ez egy ugyan olyan hely(csak nagyban), mint az összes többi szórakozóhely és nem feltétlenül szexelni járnak oda?

Ezt a kérdést azért tettem fel, mert minden sráctól azt hallom, hogy mennek a Soundra b*ni meg hogy ez ott a legfontosabb meg ez a fő profilja az egésznek. A csajokat, meg az öltözködésüket(sminket) elnézve pedig belőlük ugyan ez sugárzik ki. Tehát egy átlagos szombat este nem így járnak a csajok sem, ebből gondoltam, hogy oda direkt azok járnak, akik eleve ilyen típusúak.

2018. júl. 8. 18:18
 15/28 anonim ***** válasza:
88%

#14 Részben van bennük egy ilyen, hogy ez alatt a pár nap alatt szabadon bármit megélhetnek, mert ez egy ritka kaland, meg hogy ami ott volt az ott is marad, így a tudatalattijuk megmagyarázza, hogy ezzel nem lesznek ribizlisek mások előtt (persze mellesleg kit érdekel, mindenki annyi emberrel fekszik össze amennyivel akar)

Van aki alapból könnyebb vérű, de vannak szerintem sok átlag csaj is, aki ebben a pár napban éli ki magát.

Meg persze vannak olyanok is, akik elsősorban a szórakozás miatt mennek csak, persze aztán ott is van, hogy elcsábulnak valami atomkannak.

2018. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem unod még??!
2018. júl. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség nem éppen szexelni jár oda, maximum akkor szexel, ha úgy alakul a dolog. Nyilván ott is van, aki könnyen adja magát, meg van olyan is, akit az összes nap fűzhetsz, nem fog veled csak úgy lefeküdni.
2018. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Én főleg tapasztalatokra lennék kíváncsi, olyanokéra akik már minimum egyszer végigtoltak egy Soundot. Mi a véleményetek? Hogy működik ez a dolog? Mik a tapasztalataitok?
2018. júl. 8. 21:18
 19/28 anonim ***** válasza:
Már ötször voltam soundon, de még sose futottam össze ilyen nőkkel. Ne legyetek már fogyatékosak.
2018. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%
Ááá, a soundon nincsenek ilyen nők, te meg jártál minden sátorban...
2018. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!