Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket mennyire érdekel az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket mennyire érdekel az, hogy mekkora egy férfi pénisze?

Figyelt kérdés

Szóval ha mondjuk randin megemlítem, hogy nekem 21,1cm-es a péniszem akkor őt ez levenné a lábáról?

(Igen nekem 21,1cm-es a péniszem de szerintem ez hidegen hagy egy nőt csak kiváncsi voltam a véleményeitekre).



2018. júl. 8. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem vennél le, mert nekem már 17 cm is fájdalmat okozott. Ne egy lóval akarok dugni.
2018. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém pedig még a tiédtől is nagyobb és mondhatni bolyhos is, de még egy nőt se tudtam levenni vele a lábáról.


Itt egy kép róla: [link]

2018. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ha a megfelelő pillanatban és kellően kulturáltan, diszkréten, vagy mondjuk viccesen tálalod, hogy neked az átlagnál jóval nagyobb van, az igenis válthat ki érdeklődést vagy pozitív hatást szerintem. De ha csak úgy benyögöd mindenféle felvezetés nélkül, hogy neked huszonegy egész egy tized centiméter, azzal inkább ellentétes hatást váltasz ki valóban, és a többséget elriasztod vele. :D Szóval ez lehet pozitív, de negatív pont is könnyedén, ezért érdemes óvatosan adagolni a hírt. ;)
2018. júl. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Köszi :)!!! Eddig a te válaszod volt a legsegítőkészebb
2018. júl. 8. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Randin én ilyennek nem orülnék, de ha már régebb óta ismerkedünk és oda kerülne a sor akkor lehet hogy nem lenne gonnd.
2018. júl. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!