Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért forog minden a szex körül?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért forog minden a szex körül?

Figyelt kérdés
Manapság, amilyen hatások érnek, ott mindig a szex az, ami burkoltan, vagy nyíltan a téma. Jó, biztos remek dolog a szex, de én nekem nem csak az a célom, hogy dúgjak. Szeretnék alkotni, hasznos tagja lenni a társadalomnak, nem csak egy farok, aki punciról-puncira szál. Mindenki amivel kapcsolatban vagyok valamilyen szinten, mindig a szexről beszél. Én ezt néha unom. Elgondolkodom, hogy "csak ennyi az élet?". Én nem akarok egy ösztönlény lenni, én több akarok ennél lenni, de félek, hogy azzá válok. Rendesen szégyellem a nemi vágyam, mert elég durva, hogy kielégítetlen vagyok. Nem szeretném, hogy a farkam diktálja a tempót, de egyszerűen gáz, hogy mindenhol jó csajt látok, és egyből beindul a fantáziám. Néha már inkább csak a földet nézem séta közben. Egyszerűen hasznos életet akarok érni, alkotni, hogy ne csak puncimágnes legyek.
2018. júl. 8. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor alkoss. Nem értem a kérdésed lényegét.
2018. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

Legyél passzív akinek a Pride-on dolgozzák a púzóját. A nőket meg hagyd meg nekünk ha te ezt "gáznak" érzed.

A jó szex lelki meg testi stabilitást eredményez, a többi csak rizsa, feltöltődik az ember, aki mást mond hazudik.

2018. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Whitewolf19 ***** válasza:
Meg kell találni a középutat... ha minden a szex körül forog szintúgy probléma, mintha sosem kerülne szóban. Teret kell neki adni annyira, hogy közben másra is jusson idő, alkotni ahogy te hívod akár.
2018. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Az elet korforgasa a let es fajfenntartasrol szol. A viragok az allatok (igen az ember is allat, csak sokaknak nehez ezt felfogni) azert szuletnek mert a felmenoik tovabborokitettek magukat es a rendszeres korforgasban ez igy megy tovabb is. A szerencseje az allatok ember nelkuli reszenek meg a novenyeknel h csak a legjobb genek oroklodnek tovabb mert a tobbi kiszelektalodik. De az ember mas mert megment minden eletkeptelen egyedet is es emiatt korcsosul el a tarsadalom
2018. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy régen is ez volt a helyzet, de egy egészséges férfi, ha meglát egy számára vonzó nőt, akkor nagy valószínűséggel arra gondol, hogy milyen jó lenne meghúzni, kinyalni stb.

Most meg pláne azért forog minden e körül, mert a média egyre jobban pörgeti az emberek agyába ezt a témát.

2018. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De félre értitek... Nem azt mondom, hogy nem akarok szexelni, csak nem azt, hogy csak abból álljon az életem. Ennyire nehéz ezt megérteni?
2018. júl. 8. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Ember!!! Akkor ne abból álljon az életed! Ne legyél már ennyire primitív.
2018. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!