Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más velem korú lányok is szokták?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más velem korú lányok is szokták?

Figyelt kérdés

nem semmi perverzről nincs szó. De sokszor megnézem a fiúk ágyékát főleg nyáron a strandon amikor jól látsik ott nagyjából minden vagy amikor ezt a kis pamut rövidnadrágot viselik ami nem sok mindent takar. Persze nem feltűnően vagy valami..

Megkérdeztem két barátnőmet is (mondjuk nincs is stb akik jó barátnők) szerintük ez nem normális és biztos szexmániás vagyok :D de ők kicsit prűdek szóval annyira nem is szoktam velük olyan témáról beszélni.

egyébként 19 éves vagyok csak két kapcsolatom volt eddig és sokat szexeltem mindkét exemmel szóval biztos nem azért nézem meg a pasik ágyékát mert hogy még sose esett volna meg.



2018. júl. 6. 20:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

de egyszer kétszer észrevették pedig nem is voltam feltünő olyankor csak mosolyogtak de én céklavörös lettem el is fordultam...

Ebben az esetben mit gondolnátok ha ti venétek észre hogy egy lány bámul..ott

2018. júl. 6. 20:47
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Na es ? En az ujjaik formajat nezem meg.
2018. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Én is alaposan végigmérem a pasikat. Szerintem ez tök normális dolog.
2018. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
0%
Én tuti odamennék megkérdezni, hogy szórakozunk-e egyet. :) 17f
2018. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én picit csodálkoznék, hogy miért pont az egyetlen olyan testrészemet bámulod, ami fedett... :)
2018. júl. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

tökre rendbe vagy..

téged érdekelnek a fiúk, a bamba barátnőidre meg ne is hallgass.. ettől nem vagy szexmániás csak kíváncsi. ennyi az egész. :D

igazából azt biztosra mondom, hogy a fiúknak te vagy izgató és nem az álszent barátnőid;)

2018. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

akkor megnyugodtam :))

egy csomó fiúnak látszik a péniszének a vonaa vagy formája szerintem sokan nem viselnek alsót vagy azt a lengét mert sokszor látom hogy "mozog" amikor mennek :DDD

2018. júl. 6. 20:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Néha én is odalesek. De amióta tudom H nem a golyók dudorodnak, hanem csak a nadrágjuk olyan azóta kicsit csalódott vagyok.:DD
2018. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
és benedvesedik tőle a nuni? vagy csak úgy veszed, hogy jó ott egy pöcörő?! :D
2018. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Annyira érződik az írásodból, hogy fiú vagy...
2018. júl. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!