Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok Ti hányszor lennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti hányszor lennétek képesek eljutni a csúcsra 90 perc alatt?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok.

2018. júl. 3. 23:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%
Én az ujjaim által egy óra alatt 6x elmentem. Ha még egy pasi csinálta volna aki legalább ismer már annyira engem mint én magamat, akkor 10-en felül is
2019. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Max 2
2019. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Ferfi függő. Van, hogy kettő, harom. Van, hogy nulla.
2019. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
46%
Az asszony 20 perc alatt tud 3-at gyakran és annyival meg is elégszik. A szerető mindig időhiányban szenved , szerintem simán vágyik 5-6ra is.
2019. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Szinten max 2. Irigykedem.
2019. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
42%

Huvelyileg kb. 100szor,csikloval 1szer,de sztem a 2 is menne.

G-ponttal pedig attol fugg ,hogy csinalja a pasi!

2019. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mennyiseg, a minoseg szamit. Plusz ha kettonel tobbszor lenne, egy csomo ido lenne magamhoz terni, ezalatt felizgulva lenni sokkal izgibb akar. Ketto eleg. Haromban benne vagyok, ha tobb ido van.
2020. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szex közben egyszer se. Legalábbis eddig nem jött össze.
2020. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Nehezen ès lassan lazulok el, de ha túl vagyok ezen, akkor szinte szünet nèlkül jön egyik orgazmus a másik után. Ehhez persze kell, hogy a partner is ügyes legyen ès összeszokott a pár. Nem tudnèk konkrèt számot mondani, de olyan 10 ès 30 közè saccolnám (ha 90 perc a korlát). Ha kisebb pihenőkkel vègigjátszanánk az egèsz èjszakát, akkor meg gyakorlatilag ájulásig tudnèk èlvezni, nem tudom, van-e plató. Talán az ájulásközeli állapot lenne az. Ehhez persze az sem árt, ha a lány ismeri a saját testèt ès nagyjából tudja, mi a jó neki. Mindezek mellett azt mondom, nem a szám a lènyeg, hanem a minősèg ès az èlmèny. Bár az egy orgazmus azèrt kevès lenne.
márc. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szeretem az orgazmus kontrollt és a kényszerélveztetést is. Sorozat élvező vagyok úgy, hogy minimum 10 szer ennyi idő alatt de inkább több.
ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!