Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a főbb lépései a rosszlány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a főbb lépései a rosszlányok.hu weboldal használatának?

Figyelt kérdés
A partner kereséstől az esetleges együttlétig mi zajlik le?
2018. júl. 2. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
elmész fizetsz dugsz ennyi
2018. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1: Gondolhatod, hogy nem erre volt kíváncsi.

Kérdezőnek: A legfontosabb, hogyha szűz vagy (márpedig a tétova kérdésedből ítélve eléggé az lehetsz), megnézed az adatlapján, hogy vállal-e szüzességelvételt (sok nő a szexuális tapasztalatot és életkort is kiköti, mert olyan nagy a kínálat, hogy tudnak válogatni a kuncsaftok között). Elég kellemetlen dolog is adódhat, ha ezt a szabályt nem tartod be. Én második találkozásra prostinál veszítettem el a szüzességemet, de az első csajnál kamuztam neki a szüzességemről és amint látta, hogy béna vagyok és hamar elmentem egyből felszólított, hogy menjek a fenébe. Én ellenkeztem, hogy ne fejezzük be ilyen hamar, egyből hívta az egyik gorilla spanját, hogy távozásra kényszerítsen. Kicsit eléggé beparáztam.

Fontos még megkérdezned, hogy mennyi ideig "dolgozik" (fél óra/egy óra stb.) és ez alatt hányszor mehetsz el illetve az adatlapján meg kell nézned miket vállal. Pl. élvezés arcra/testre vagy ritkán csók, ami amúgy is szimpátia alapján történik, szóval nehogy neki ess az elején (főleg ha ronda vagy), mert rádereszti a vadkanját ha nem viselkedsz korrekt módon.

Egyébként a legbiztosabb ott nála rákérdezni, milyen protokollokat kell betartani, hogy ne legyen probléma.

Ha kellően tanulmányoztad a profilját és kiválasztottad a számodra ideális partner, akkor felhívod (98%-a nem válaszol SMS-re). Csak akkor hívd amikor "rendel" (szintén fel van tüntetve az oldalán milyen időpontokban lehet hívni), különben le is tilthatja a számodat és soha nem fogsz tudni hozzá menni. A telefonban még megkérdezed a legfontosabb dolgokat, amiket esetleg előre szeretnél tisztázni és tudni, egyeztetsz vele egy időpontot, majd megjelensz nála annyival az időpont előtt, amennyit szintén megbeszéltetek, hogy ne érje váratlanul az érkezésed és esetleg le tudjon zuhanyozni. Ha már ott vagy, akkor a protokollnak megfelelően elvégzi a "szolgáltatást" (szigorúan a szabályokhoz magát és téged is tartva). Az esemény után fizetsz neki, felöltözöl (fontos a sorrend!), majd angolosan távozol.

2018. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!